Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kozmetikus után? Pattanások...

Kozmetikus után? Pattanások többi lent

Figyelt kérdés
tegnap elmentem kozmetikushoz. ő mondta eléggé csúnya a bőröm de helyre jön ha havonta eljárok tisztitásra.de most itthon vagyok és tegnap kinyomta az összes pattim, és most iszonyatosan csúnyák a pattanásaim,véraláfutásoss és picit lila.és ez csak egy darabig lesz az arcomon? ezek a aláfutások, lila részek?

2015. okt. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

3 -4 nap után ezek szépen felszívódnak .Nyugi,rendbe jössz !

Jól mondta havonta 1 x is elég lesz elmenni hozzá .

2015. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így normális, pár nap alatt eltűnik. Érdemes akkor kozmetikushoz menni, ha utána pár napig nem kell emberek közé menned. :D
2015. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ez sajnos így van. Nekem is utána nagyon brutálul néz ki az arcom. És igen, egy olyan 4 nap után elmúlik. Kenegesd Neogranormonnal, attol talán gyorsabban gyógyul:)
2015. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az illatszerben lehet lehet venni kozmetikai balzsamot.

A kozmetikusnál is vásárolhatsz krémet .

Tudom,mert a családban kozmetikus mester is dolgozik .

1 es voltam .

2015. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem minden kozmetikus dolgozik normálisan. a legtöbbje csak a pénzt szedi el, aztán semmi javulás a bőrön. szerintem te is elérnél annyit a bőröd javításán, mint egy kozmetikus. én spf20, krémtől egész jól helyre jöttem, most csigagélt próbálom, meg alga-maszkot. nem rossz hatásuk van. a kávézaccos radírozással is elérsz eredményeket.
2015. okt. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs 5 ös. Amit itt írtál azt minden foglakozásra el lehet mondani.Ha nem vagyok elégedett,akkor keresek másikat .

A saját barkácsolások nem mindig vezetnek eredményre ,még károsak is lehetnek .A kozmetikusnak felelősséget kell vállalni azért amit csinál .Kiskorunál meg szűlői engedély nélkül semmit sem csinál .Vannak itt komoly szabályok is ,ha te erről nem is tudsz . /kozmis/

2015. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még annyit,hogy vannak pofátlan vendégek is,akik az elvégzett munka után nem fizetnek .Vagy bejelentkeznek ,és nem jönnek meg.Esetleg az utolsó pillanatban mondják le .

Legyünk jobban tárgyilagosak akkor .

Előző .

2015. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!