Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom, hogy hányan jártasa...

Nem tudom, hogy hányan jártasak itt ezen a téren, de a fitymaszűkületen csak műtéttel lehet segíteni? Vagy esetleg van rá valami házi praktika is?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a korodtól függ,és a szűkület nagyságától .
2015. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Házilag is lehet segíteni én a meleg vízes fityma tornáztatást javaslom.De a babaolaj,vagy sikosító segítségével történő fityma tornáztatás is segíthet.És nem feltétlenül korhoz kötött,mert 20 éves srác is minden nap tornáztatta a fitymáját meleg vízben és pár hét alatt teljesen helyre jött a fitymája.


De egy mostani nem olyan régi kérdésben egy 15 éves srác írt neki metêlést javasolt az orvos,de ő ezt nem szerette volna így a fityma tornáztatást választotta otthon és szinte márv teljesen helyre jött.



De ha műteni is kellene legyél óvatos,mert sok orvos a körülmetélést javasolja és arra csak durva fitymaszűkület esetêben van szükség,a legtöbb esetben fityma plasztikával,bemetszéssel a fitymát meg lehet menteni.Ha az orvos a metêlést hozza fel akkor meg kell mondani csak a legvégső esetben szeretnéd ezt.


Milyen mértékű a fitymaszűkületed?

Mereven,petyhüdten a fitymát mennyire tudod a péniszedről hátrahúzni?

2015. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek után is körül kell metélni?


Kérdést írt ki előző héten egy fiatal srác,neki a szükülete sokat javult.Keresd meg a kérdést biztos tud tanácsot adni.

2015. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!