Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológusok! Égő hogy ha...

Urológusok! Égő hogy ha valakinek nyugalmi állapotban kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés

Nem merek elmenni urológushoz mert kicsi a péniszem nyugalmi állapotban!

Találkoztak már "kicsi"pénisszel?

Ha rászedem magam hogy elmenjek nem fog leszólni az urológus?

Fitymaszűkületem van!


2010. márc. 9. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy urológus számára ez biztosan nem "égő"."Égő" legfeljebb éretlen kamaszok, vagy infantilis felnőttek közt lehet.
2010. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már nyugalmi állapotban nagy péniszű embert. Szegény az bizony elég kínosan érezné magát, mert állandóan merevedése lenne, és hová tenné! Tessék elmenni az urológushoz. Az már találkozott kicsivel, naggyal, közepessel is. És számtalan egészségügyi problémával. Orvosnak meg azért tanult, hogy segítsen az emberek problémáin.
2010. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem találkoztam nyugalmi állapotban is nagy pénisszel.


Egyébként meg az urológus nem a feleséged, akkor meg mit érdekel a véleménye? vagy talán fel akarod csípni?


Ne légy ennyire gyerekes. Többet és furcsábbat látott már az az urológus, mint elképzelni tudnád.

2010. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sztem sem a méretével fog foglalkozni. ez olyan, mint amikor egy nő elmegy mammográfiára..ott se mondják neki, hogy milyen kicsi vagy nagy a melle. menj el nyugodtan!
2010. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öt nem érdekli,de aki mosdatlanul megy oda inkább annak van szégyenkezni valója!
2010. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 9. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én jóval az átlag felett vagyok (ha áll) méretben, de alap állapotban nekem is igen pici. Azt az urulogus tudja legjobban, hogy petyhüdt állapot alapján nem lehet "itélni".

Egyszer nekem is elkellett mennem, mert volt benne egy elég nagy csomó, ami nagyon fájt. Aztmondta legyek "vele" óvatosabb a későbbiekben :) , később elmúlt. Szval féltem. Szólt is, hogy ne nézzem, olyan ijedten ahogy vizsgál :)

De hamar vége lett, és túléltem. Utána viszont elmúlt a szorongás, és a félelem, hogy mi lehet a bajom. Tehát azt akarom mondani, hogy nagy levegő, és egy fél pillanat múlva vége is. Sztem megéri elmenni a nyugalmad érdekében, akármennyire is tartasz tőle!

2010. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. márc. 10. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Nap, mint nap lát vagy 20-100 férfit meztelenül, tehát kétlem, hogy olyat tudnál mutatni méretet illetően, amit ne láttak volna még. Érted dolgoznak ezt ne felejtsd, tehát lehet kínos, de ha rendbe jössz, akkor utána legnemesebb részedet úgyis csak pár fehérnép fogja látni egy életen át.
2010. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor én ne menjek nőgyógyászhoz, mert kicsi a mellem? Sztem menj nyugodtan :)
2010. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!