Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiaknak mitől van az...

A férfiaknak mitől van az hogy a péniszűk vége ilyen világosabb színű?

Figyelt kérdés
Marmint olyan mintha ott egy világosabb bőr rész lenne.
2015. júl. 21. 03:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi pánik. Nem tudom miért, de ha zöbb vért kap, akkor elmúlik. Edzeni kell.
2015. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Pontosan hol? A makkon, vagy a fitymán? Születetten, vagy újabban alakult ki? Kontrasztos, jól körülhatárolható, vagy elmosódott, halvány folt? Nem mindegy.

Akárhogy is, számtalan oka lehet; vitiligo, depigmentáció, hipopigmentáció, gomba, immunbetegség, allergia, táplálkozási probléma, és még sorolhatnám. A legtöbb egészen ártalmatlan, de vannak veszélyes elváltozások, vagy komoly betegségre utaló tünetek is. Bocsi, nem paráztatni akarlak!

A lényeg, ha aggaszt, érdemes keresni egy jó bőrgyógyászt, és megmutatni neki. Hidd el nem gáz. A gáz, dugdosni egy betegséget, amíg kezelhetetlenné nem válik.

2015. júl. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja nem nekem van lyen problémám szerencsére csak sok embernél láttam már és kiványcsi voltam

Hát a makk és attol még följebb

Ahhoz tudnám hasonlítani mintha megtoldották volna egy 5cm-el mondjuk

És felnőtteknél

2015. júl. 23. 06:32
 4/4 anonim válasza:

Na, az szemölcs gyanús. Nemi úton terjed, és 5 centinél nagyobbra is megnő:

[link]

2015. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!