Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 múltam, alacsony vagyok....

14 múltam, alacsony vagyok. Félek, hogy nem nagyon nővök. Szoktam elég sűrűn masztizni is. Mikor várható a sperma?

Figyelt kérdés
Pest megyei vagyok. Gondolkoztam már azon,hogy orvoshoz megyek. Ja szokott lenni masztinál 3-4 csepp átlátszó folyadék.

2015. júl. 16. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Későn érő vagy. Aki későn érő, az majd hirtelen esik át változásokon, és gyorsan. Ami kijött neked, az nem más, mint előváladék. A sperma fehér zavaros állagú folyadék kicsit klóros szaggal, ami normális (ha a sperma sárga, akkor az fertőzésre utal) .
2015. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy te későn érő.Abban a korban vagy amikor ennek jelentkezni is kell.Az átlátszó cseppek már ott is vannak .

Máról holnapra azért nem megy,meg kell várni amig a tökeid is elérjék a megfelelő nagyságot,és akkor termelődnek majd a spermiumok is .Alacsony vagy és ? A következő 4 év a növekedésről szól .Egyesek meg egyből orvost kíáltanak,nem tudom mire fel .

2015. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A here galambtojás nagyságú, feszes, tömött tapintatú, páros szerv. A herelebenyekben találhatók hereállományt alkotó kanyarulatos herecsatornácskák, amelyek falát csírahám béleli, itt történik a spermiumok képződése a pubertástól kezdve. Tehát lehet, hogy későn érő vagy, mert még nem léptél be a pubertásba. 11-es vagyok.
2015. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es , magasság szempontjábol akkor is későn érő. A sperma nincs késve ebben egyetértek.
2015. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
14 es,a magasságnak semmi köze hozzá.Aki meg alacsony marad,az örökké "éretlen" marad ? Nagyon sajnálom a 7 törpét is .Mégis nagyon bejött nekik Hófehérke .
2015. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

magyarul, már serdülsz, de még nem vagy ivarérett

most fogsz majd elkezdeni nőni

hamarosan spermád is lesz

2015. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

Mostmár Megértettem, hogy hogy is van ez a dolog.


Üdv és Köszi mindenkinek

2015. júl. 17. 12:26
 18/19 anonim ***** válasza:

Valóban a korodhoz képest alacsony vagy,11 évesek ekkorák kb.


De az nagyon jó jel,hogy előváladékod van.


Az átlagnak 12-13 éves kora elejên lesz fanszőre,elég gyakori hogy akik az átlagnál,jóval,alacsonyabbak,azoknak később lesz szőrzetük,spermájuk és sokszor kicsi a nemiszervük is.DE és itt a lényeg amint elkezdenek magasságra nyúlni a péniszük is nőni kezd,csak nekik picit több idő kell ehhez.



A fiúk kb olyan magasak vagy magasabbak lesznek mint az apukájuk,nagyon ritka hogy alacsonyabbak legyenek,de előfordul!!!!



Még fiatal vagy,még sokat fogsz fejlődni!


1.Milyen magas az apukád?

2.Szőrzeted már van?-ha a válasz igen + van már előváladékod is akkor már nagyon jól,fejlődsz!

2015. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
lol addig örülj ilyen fiatalon amig nem lőssz :D heti 1 guriga wc papirt tuti elhasználok :D 14/f
2015. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!