Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi mellbimbónövekedés....

Férfi mellbimbónövekedés. Mennyi idő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 14 éves fiú vagyok és a mellbimbóm megvan duzzadva és csomót is érzek a tapintására.Az interneten mindenhol azt írják hogy nyugalom ez egy-két év alatt elmúlik.Nekem úgy 1,5 éve ilyen és mostmár nagyon zavar,mert semmit nem javult ennyi idő alatt.Ez majd egyik napról a másikra múlik el ha rljön az ideje vagy szépen fokozatosan?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 17. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép fokozatosan múlik el ,ahogy a kamaszkor is .
2015. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,de akkor most az aggaszt egy kicsit hogy mennyi idő lessz ez.Mert már 1,5 éve megvan ami nem olyan kevés.Álltalába mennyi ideig tart?És van valami haszna mert néhány helyen azt irják hogy utána még jobban fog kinézi a mell mint elotte.Ez igaz?
2015. jún. 17. 22:10
 3/8 anonim válasza:
Nekem is volt
2015. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*, ne piszkáld és majd elmúlik. Észrse se fogod venni:D
2015. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomkodni ,piszkálni. Ne is foglalkozzvele.
2015. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ha az olyan egyszerű lenne.....Már 1,5 éve ilyen és nagyon zavaró.Nem tudok strandra mennik meg semmi.Már nem egy osztálytársam tette szóvá az öltözőbeb.:( De akkor sokkal konnyebb lrnnr ha tudnam még kb. mennyi idő van adiig amig visszahuzodik és olyan lesz mint rég.
2015. jún. 19. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Boccs a helyesirasi hibákert telefonrol vagyok es nem olyan konnyu irni
2015. jún. 19. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni de van hogy nem múlik el. Ezt nevezik gynecomastiának, amit egy sima műtéttel el lehet tüntetni. Nekem most 25 évesen is ilyen és egyáltalán nem múlt el. Ugyan úgy ahogy te, én sem szerettem strandra járni, 40 fokban is volt rajtam póló, igaz azon keresztül is látszódott. De én elfogadtam magam ilyennek.

De szerintem 14-15 évesen várj még pár évet hátha elmúlik. Esetleg hozzászoksz..

Üdv.

2016. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!