Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy ennyire meg...

Normális, hogy ennyire meg van ereszkedve a herezacskóm?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de nekem úgy tűnik, egyszerűen túl sok bőr van a herezacskómon, túlságosan "plöttyedt", túl mélyre lóg. Ez furcsán hangzik, de úgy érzem, nem normális. Amennyire emlékszem mindig, már a nemi érés előtt is ilyen csúnya, lógós, ráncos volt. Vagy másnak is ilyen, csak nem tudok róla? Nekem valahogy nem tűnik normálisnak. Valahogy túl sok bőr van rajta, olyan, mintha egy öregemberé lenne. Mitől lehet ez?


(herevisszérrel műtöttek ugyan, de már jóval azelőtt is ilyen volt, és azóta se változott semmit)


2015. jún. 11. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy normális és az sem csoda, ha ilyen melegben lóg.
2015. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is ez a helyzet hogy nygyon lógós hidegbe se húzódik fel .
2019. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De valamennyivel mindenkinek feljebb megy hidegben a herezacskó összehúzódása miatt. Mindegy ebből a szempontból, hogy mennyire lógós.
2019. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!