Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék megszakadása? (Több...

Fitymafék megszakadása? (Több lent)

Figyelt kérdés
Nos tegnap barátnőmmel szeretkezés közben mikor pózt váltottunk hirtelen erős szúrást fájdalmat éreztem majd utánna azthittem semmi de észre vettem hogy szinte tiszta vér vagyok és ömlik belőlem. Kb 10 percen keresztül ez volt utánna hirtelen elállt és azóta semmi. Nem fáj maximum vizelésnél kicsit csip. Én nem ijedtem meg annyira csak egy kicsit viszont ma elkezdtem kicsit aggódni hogy mi lessz. Mit kell tenni ilyen esetben? Nem szakadt át teljesen csak majdnem. Egy ideig nem szeretkezünk és majd újra nagy az esély rá hogy teljesen elszakad? És nagyon vérezni fog megint? És amúgy ha teljesen elvan szakadva annak van valami előnye? Vagy rosszabb lessz a szeretkezés? Naggyából ennyi előre is köszi a válaszokat!
2015. jún. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre már csak 1 mód van .Mennél előbb orvoshoz menni,és az egészet eltávoltják .Ami egyszer elszakadt az ezután is elfog .Azért szakadt el ,mert rövid volt .Nem a pózváltás volt az oka .
2015. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 20 éve járt így egy ismerősöm, neki a balesetin varrták vissza!
2015. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem 16/F vagyok kell ehhez szülői bele eggyezés vagy valami? Csakmert nemszeretném őket ebbe bele avatni.. Ezelőtt nagyon sokszor szeretkeztem már csak most elég durván csináltunk és akkor szakadt be.
2015. jún. 7. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Szülői beleegyezés 18 éves korodig minden műtéthez szükséges.

Beszélj a szüleiddel, mondd el nekik, hogy valószínűleg rövid a féked és nézesd meg urológussal!

2015. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég faterrel ledumalni az még is könyebb férfi téma megkéred h ketőtők közt maradjon enyi
2015. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fitymafék magától meg fog gyógyulni ehhez nem kell orvoshoz menni,több férfival is előfordult már.Csak pihentetni kell és ennyi


Sima orvosi vizsgálatra,hogy megnyugodj elmehetsz természetesen egyedül is,menj nyugodtan urológushoz vele.

2015. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!