Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen ez normális?

14 évesen ez normális?

Figyelt kérdés
Egyre jobban nő a szőr az arcomon, de a borotválást igyekszem a minimumon tartani hogy ne nőjjön vissza olyan gyorsan. Szóval heti 1x borotválom meg magam. De a többi fiú oszt társamat néztem és egyiknek se nő így a szőre. Illetve így magunk között szóbajött hogy kinek mekkora, és mondták hogy 16,5; 17cm. Nekem meg épphogy 14cm. Mennyire aggódjak? Mennyit fog még nőni kb? Előre is köszi a válaszokat
2015. jún. 6. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárki mondhat bármit, ne hidd már el h mindnek igy ki van tömve a gatyája! Ha csak 10 lenne úgyse vallaná be senki
2015. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha néhány barátod esetleg igazat is mondott, ne higgy el mindent a méretükkel kapcsolatban!

A te méreted már most is a felnőtt átlag körül van!

A borotválkozástól pedig nem erősödik a szőr, ez csak egy tévhit! A szőr a hormonok hatására jelenik meg és hogy ki mennyire szőrös, az öröklött tulajdonság. Szóval nyugodtan borotválkozz, amennyiszer szükséges!

2015. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy jobban szorosodsz, az teljesen normális, az még lehet akár előny is, ferfiasabbnak tűnsz . Az meg hogy neked 14 cm, az teljesen normális, nekem 16 évesen sem sokkal nagyobb, ne higyj el mindent amit mondanak, és ha mégis igaz, akkor se irigykedj, még nőni fog.
2015. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiuk 1-2 cm mindig nagyobbat mondanak a valóságnál,mert ez a férfiasság jelképe ősídők óta .A tiéd meg akkora ,mint amekkorának lenni is kell ebben a korban .

Ami a szőrösödést illeti,majd megtapasztalod magadon,tévhit e,vagy sem .Én azt tapasztaltam magamon,nagyon is köze van a gyakori borotválkozásnak addig,amig a végleges szőrzet erőssége ,és sűrűsége ki nem alakul .

Annyi mindent újra gondoltak már,és újra is irtak egyészség űgyben,hogy ez is tévhit hogy nincs rá hatással .Aki egy kicsit jártas a növénytermesztésben az nagyon jól tudja mitől erősödik,bokrosodik el egy növény .

Az emberi szőrszálak sem kivételek .

79% os ,ezt már kismilliószor leirta,rá biztosan vonatkott,azért lehet pelyhes még .

2015. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már így személyeskedünk, akkor lehet, hogy az én pelyhes vagyok, de a te agyad meg rövid, ami lehet, hogy a korral jár. Egyszer már volt egy hosszabb beszélgetésünk erről, akkor én több forrásból is alátámasztottam az állításomat, míg te csak a növényekkel jöttél, meg a személyes tapasztalataiddal (ha letagadod vagy nem emlékszel, belinkelhetem). Valljuk be te valóban olyan egyszerű vagy, mint egy növény, de általában az emberi test és egy növény között nagy különbség van, össze sem lehet hasonlítani.
2015. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

normális a méreted és a te korodban szinte minden fiú jóval nagyobb méretet hazudik mint ami neki van



A korodbelieknél akik pl nagyon alacsonyak azok sokszor évekkel később (átlag 12-13 éves kor elején)kezd el szőrösödni(fanszőre gondolok),később lesz akár spermája és kicsi a nemiszerve is.

Itt nagyon sok 155-160 cm magas 14 éves írogatot 8-9 cm péniszről.


A 14 az átlagos pénisz méret.


A felnőtt átlag meg 12-16 cm mereven.Így az osztálytársaid elég sokat kamuztak,főleg ha van köztük törpike is.

2015. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!