Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Későn érő vagyok? Majd útól...

Későn érő vagyok? Majd útól fogom érni a többieket?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.és kicsit zavar hogy még a hangom se változott meg és elégé alacsony vagyok olyan kb 165-168 cm.de nem a magasságom zavar hanem a hangom.a hónaljam alatt is kb 4 hónapja nő a szőr a péniszem fölött már rég óta de a herezacskóim alatt még nincs szőr a péniszem se a legnagyobb 11 -11,5 cm és elégé vékony nem nagyod de azért zavar szerintetek meg változok a spermám is még csak egy fél éve jött meg mikor fog a hangom meg változni és a hm vesszőm nőni ? 15/f
2015. jún. 6. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Utol fogod érni a többieket, csak kicsit később. Mert közben ők is nőnek...
2015. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! A leírtakból kiderül, hogy későn érő vagy. Minden rendeződni fog 1-2 év alatt.
2015. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat)) teljesen meg nyugodtam))
2015. jún. 6. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is annyi idős vagyok, és nekem sem mejult még a hangom, de azért már régebb óta szőrösödom
2015. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért fontos neked ez az utolérés ? Versenyeztek talán ?.Mindenki a maga idejében fog változni .
2015. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem versenyezek csak zavaró
2015. jún. 7. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad mindig olyannak ,amilyen vagy ,és akkor nem lesz zavaró .
2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont így voltam én is. Nem kell aggódni ;D

15 évesen még én voltam a legkisebb, szőr sem volt legtöbb helyt, vékony hanggal és kicsi farokkal jártam(még a tiednél is kisebb volt, ha jól emlékszem) :)) Most itt vagyok 18 évesen, tornasorban 2. szép kis szakállam van már ha nem borotválom és oda lent sincs panasz, szépen ügyesen nőtt utánam, 16-17 centit megüti :DD A növekedésem nagy része 15,5-16,5 éves koromban zajlott, már egy éve nem nagyon nőttem :D Szóval relax, le is hagyhatod a legtöbbet pár év leforgása alatt ;)

2015. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a nyugtatást most már nem aggódom.))
2015. jún. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!