Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az miért van hogy a péniszemen...

Az miért van hogy a péniszemen nem tudom hátrhuzni a bört csak az 1/3-áig?

Figyelt kérdés
Ebböl lehetnek komolyabb bajok? Már régebb óta fenn áll a probléma de orvosnak még nem mutattam.. Nem mertem.. :/
2015. jún. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk nagyon szép fertőzések szaporodhatnak el az alatta lerakódott szmegmában. Semmiképp sincs teljesen rendben ez az állapot.


Vagy fityma letapadásod van, vagy fitymaszűkületed. Ezt az orvos látni fogja.

Az előbbi esetben az orvos - esetleg lidocainnal érzéstelenít, majd - hátrahúzza a bőrt. Ez 3-4 napig kissé kellemetlen érzéssel jár, de innentől kezdve folyamatosan tisztán kell tartani a makkod.

Az utóbbi esetben egy kisebb bevágást ejtenek a fitymádon. (ezzel kapcsolatban nincsen tapasztalatom, de ez is maximum 3-4 napig kellemetlen szerintem)


Légy bátor, és fordulj orvoshoz, mielőtt komoly következményei lennének a "betegségednek". :)

2015. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tisztítani tudom szerencsére csak azért..
2015. jún. 4. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az 1/3-áig tudod visszahúzni a bőrt, akkor feltételezésem szerint a maradék 2/3-ot nem tudod tisztítani.
2015. jún. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint minek az egyharmadáig? A makknak vagy az egész pénisznek? Fogalmazzunk már érthetően...
2015. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom merev állapotról van szó.Ez van sok fiúnál,de lankadtan gond nélkül hátra megy ,és így lehet tisztálkodni is

3-4 es ti csak mereven tudjátok megmosni ? Ez is érdekes lenne .

2015. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen lankadt állapotban hátrahuzható de nem egésszen akkor inkább a fitymafék fogja vissza..
2015. jún. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!