Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy gondok ezek 16 éves korban?

Retes333 kérdése:

Nagy gondok ezek 16 éves korban?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok és az a problémám hogy se merevedéskor se nyugalomba nem jön fel a fityma a makkrol mit tudok csinalni hogy lejöjjön, továbbá csak merevedéskor a szerszámom lefelé görbül szerintem túl sokat kb banán alakban ,ez mekkora baj?

2015. máj. 29. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy nem jön fel, az baj, de lehet hogy annyira feljon, mint kellene, csak azt hiszed, hogy tovább kéne, írj privátban, és elmondom, hogy, lehetne ezen segíteni..
2015. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenen már otthon képtelenség segiteni .Nagy a valószínűsége ,hogy teljes metélés lesz.Én nem vagyok híve ennek ,de nem akarlak megtéveszteni semmivel .Inkább csalódjál kellemesen a dokinál .A görbűléet nem akkora baj .
2015. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első probléma az valóban nagy baj, és meg kell oldani minél előbb. Menj orvoshoz vele!!!!!

A másik az egyáltalán nem baj. Ilyen és kész.

2015. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy fitymaszűkületed vagy fitymaletapadásod lehet.


Meleg vízben sem tudod a fitymád picit sem hátrahúzni?

Hogyan tisztálkodsz vagy maszturbálsz?

Nem tanítottak meg tisztálkodni vagy hogyan történt ez?


Egyedül is elmehetsz már urológushoz,nem kell beutaló hozzá,csak tb kártyát és személyit vigyél magaddal és menj el a rendelésére.


Meleg vízben nagyon óvatosan megpróbálhatnád(de előbb a vízben csak áztasd magad jó 8-10 percig)a fitymád hátrahúzni,de nagyon óvatosan hogy vajon picit hátra lehet e húzni.


Ha a fitymád lenne letapadva akkor azt nem kell műteni,azt helyi érzéstelenítő mellett az orvos majd felszabadítja.

Ha fitymaszűkületed lenne akkor egy későbbi időpontban műtétre lesz szükséged,de mivel még fiatalkorú vagy így a szüleidnek hozzá kell majd járulniuk.

2015. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a tippeket szerintem csak tapadasom van mivel feljön melegvizben mar jol haladok nem kell sok es meg van de merevedeskor semmi változás.Merevedéskor nincs valami trükk amivel fel lehet húzni köszönöm erre is a választ.
2015. jún. 4. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor tornáztasd a fitymád továbbra is meleg vízben és amikor úgy látod hogy már meleg víz nélkül is ernyedten fel tudod a fitymád húzni jó lenne ha egy urológust felkeresnél még nyáron ha lehet és lehet hogy egy kenőcsöt fog ajánlani esetleg.


Az már jó hogy van javulás,de csak óvatosan.

2015. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!