Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet pénisz gomba?

Ez mi lehet pénisz gomba?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött nagyon viszketett a makkom állandóan vakargattam. Ha nagyon dörzsöltem fehér cuccok jelentek meg rajta apró pöttyök amik simán letörölhetők. Most már meredt állapotban hátrahúzni a bőrt is fáj kellemetlen vagy nem is lehet ha száraz. De lehet az erős vakarástól gyulladt be.

2015. máj. 23. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban Betadin fertőtlenítőt. Ezzel minden nap reggel és este mosdás után kend be. Minden nap tiszta alsóneműt vegyél fel. Minden nap mosd meg rendesen, de a törölközővel ne töröld meg, csak bekened Betadinnal, és hagyd úgy. Csináld ez addig, amíg el nem múlik a pirosság. Ha egy hét múlva sem múlik el, akkor menj el urológiára, vagy bőrgyógyászatra.
2015. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem piros csak tiszta fehér pötty ami letörölhető, az aggaszt hogy fáj a hátrahúzás. Canesten re gondoltam kenésre.
2015. máj. 23. 10:08
 3/13 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot szedtem valószínű attól van. Hétfőig nem jutok gyógyszertár közelébe mit tegyek addig? Fáj is.
2015. máj. 23. 10:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor kenegesd Canesten-nel, és meglátod, hogy hétfőig javul-e. Ha nem, akkor más módszer jön szóba.
2015. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A viszketés a gombásodás egyik jele .Ami letörölhető az a smegma lehet .Az egyéb leírtakra jó a Neogranormon ,a Canesten után .
2015. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha 3-4 nap után nem javul,akkor bőrgyógyászat.Ez nem urológus szakterülete.

Előző.

2015. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A fehér anyag smegma,azzal ninvpcs baj,azt sima tiszta vízzel mosd csak le.A viszketés gombára utal,canesten krém jó rá,betadin is.

Csak meleg vízben,tehát ha nedves a péniszed akkor húzd hátra,ha akkor nem fáj nincs nagy baj.


Valóban igazad van erős antibiotikum okozhat ilyet.


Urológushoz nyugodtan elmehetsz ezzel,jobb is ha oda mész,mert ott is az orvos az összes nemiszervet érintő gonddal,kiütésekkel is foglalkozik,ott legalább az orvos férfi és diszkrétebb a vizsgálat is.(bőrgyógyászatot én nem ajánlom neked a diszkréció hiánya miatt,ott akárhany egészsêgügyis van bent akár feleslegesen,mert csak beugrott valamiért azok előtt fog vizsgálgatni,)

2015. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy már hátrahúzni se tudom, mert rohadtul fáj, kb össze van szűkülve a bőr. De lehet a durva vakargatástól begyulladt vagy ilyesmi mert tényleg néha már annyira vakartam hogy az önkielégítésnek felelt volna meg, tudom hülye ötlet volt. Most így alapjáraton már nem viszket csak fáj a hátrahúzás. Amit valahol láttam a vizelettel mosás azaz mikor wc re megyek összefogom a bőrt hogy a vizelet mindenhol ellepje mert a savas ph ja elvileg segít ölni a gombát. Remélem segít más módon nem tudok hozzáférni sajnos.
2015. máj. 23. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek nem a vakarás miatt vannak. A letörlést követően visszatérő fehér pöttyöket is a gomba okozza, ami nem ugyanaz, mint a szmegma! A gyulladás pedig fitymaszűkülethez vezetett.

Ne halogasd az orvost tovább! Nézesd meg bőrgyógyásszal minél hamarabb!

2015. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Urulógus nem jó? Mindenképp bőrgyógyász? Illetve a szűkület elmúlhat?
2015. máj. 24. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!