Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az ciki, ha 12 évesen csak...

Az ciki, ha 12 évesen csak 5cm? álva 11cm.! :S Magasságom 160 Testsúlyom 55.4 :S Hová lehetne besorolni? Átlag, Jó, Tökéj?! . Szerintem átlag.

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 18:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;-)
2015. máj. 17. 15:37
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. máj. 17. 21:13
 13/15 Ballog válasza:

A magasság az tényleg jó, vagyis szerintem mert én nemrég lettem 13 és 180cm vaok :D

1.: 12 évesen még ne parázz miatta, bőven nőni fog az még!

2.: A legtöbb lánynak nem a méret számít, max. a kis ribiknek.

Szóval ne aggódj, csak tanulj és ismerkedj :) ;)

2015. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%

Korábban írtam hogy jó ez a méret,a te korodban,meg nálad idősebbek is mindig jó pár cm-t hazudnak még.


Picit írok mêg neked,ha a péniszed nem nő sokat amikor nyugalmi állapotban van(nem áll fel)pár év múlbpva sem akkor vérpéniszed van.


A vérpénisz felnőtt férfiak esetében is annyit tesz hogy nyugalmi állapotban pici a pénisz van hogy csak pl 4-7 cm,de ha feláll ennek a többszörösére nő pl 15-16 cm-re.

Ez ritkább.



És van a húspénisz,itt a pénisz nyugalmi állapotban is viszonylag nagy,mutatosabb pl 9-12 cm,de ha feláll csak pár cm-t nő tehát itt is 15-16 cm-re nőhet meg.



A 2 pênisz között csak nyugalmi állapotban van méret különbség.


Ha valaki cikizni akarna hogy nyugalmi állapotban pici a kukid akkor meg tudod mondani hogy hé te még ezt sem tudod hogy ez vérpénisz,ha nem áll picike,de ha áll többszörösére nő.

Visszaszólhatsz neki lehet nekem vérpéniszem van,de te meg tudatlan vagy.☺

2015. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igazad van utolso .. es kosz a valaszokot
2015. jún. 1. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!