Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond szerintetek?

Mi lehet a gond szerintetek?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, és 2010 óta, mikor volt az első, évről évre romlik a potenciám.2010-ben még viszonylag rendben volt, de az alatt a kevés szexuális kapcsolat alatt ami volt, negatív tendencia mutatkozik.

Félig meddig áll, a csókolozás, meg az előjáték alatt, de amikor behatolásra kerülne a sor, egyszerűen semmi nem lesz a keménységből.

Komoly lelki problémáim vannak, ezekre gyógyszereket szedek és az egyik az anafranil, ennek az egyik mellékhatása s szexuális vágy csökkenése.Ez lehet az egyik probléma.

A második az, hogy az évek alatt lettek bizonyos fétiseim és általában kizárólag erre történt a maszturbálás, nem pedig normális szexre fantáziálva, mert így gyorsabban felizgulok, gyorsabban elmegyek és nagyobb is az izgalom.

Egyszer amikor az egyik exem kiverte nekem, már 20 percig verte és meg is kérdezte hogy mi van, miért nem megyek el.Akkor becsuktam a szemem és ezekre a fétiseimre gondoltam, kb 2 perc alatt el is mentem.

Lehet hogy az a megoldás hogy fokozatosan visszaszoktassam az agyamat a normális szexre és csak kizárólag erre történjen az önkielégítés?Visszaáll akkor az egészséges állapot és újra megfelelően kemény lesz a műszer az action alatt?Vagy inkább a gyógyszer lehet a nagyobb probléma?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. máj. 14. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Az agy tudja ezt befolyásolni, lehet tényleg nem csak a gyógyszer okozza ezt.
2015. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A megoldást elmondtad magadnak is amúgy :)

És igen, a gyógyszer is lehet gond.. a pszichológussal, vagy bárki mással nem tudod megbeszélni, feldolgozni a történteket, vagy éppen változtatni rajta, ha még fent állnak ezek?

2015. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2-es válaszoló, mennyire vagy biztos abban hogy ez a megoldás amit leírtam?Magad is átéltél már hasonlót?Vagy csak sejted te is mint én? :)

Amúgy 19 éve járok pszichiáterhez, a problémák megmaradtak, csak módosultak, úgyhogy sajnos nem tudnak segíteni.Számtalanszor beszéltünk már a problémákról.Mindhiába.Szerintem elkezdem az öngyógyítást tanulni.A gyógyszert meg átváltom egy másikra, hátha valamit az is javít a dolgon.

2015. máj. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!