Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen kiütések?

Péniszen kiütések?

Figyelt kérdés

A here fölött a péniszen van a tövében... tehát nem a péniszem tetején hanem az alján és nem jön fel sokáig csak kb 4-5cm-ig olyan mint egy csípés ha megvakarom akkor elkezd viszketni,piros színe van.

17 vagyok ha ez számít és kb 14 éves koromtól van ha jól emlékszek és most kezdett el zavarni mert aggódok hogy mit szól majd a barátnőm.

Eddig nem nagyon mutattam senkinek de ha valakinek van tapasztalata ilyesmiben akkor nyugodtan megoszthatná velem és a fogyatékos kommenteket hanyagoljátok létszíves.



#szex #betegség #pénisz #Pénisz kiütés
2015. máj. 2. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Borotválod a fanszőrt?
2015. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja szoktam,de szerintem ez az előtt is volt mielőtt borotváltam volna
2015. máj. 2. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha attól aggódsz mit szól hozzá a barátnőd növeszd meg egy kicsit a szőrt. Akkor lehet nem látszik. Egyébként szerintem ártalmatlan. Fiatal korban előfordul pattanás szerűség ott is.
2015. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A piros kiütésgomba szokott lenni,arra canesten krém jó,2 hét alatt elmúlik.


De nálad 3 éve ott van már így nem hinném gomba lenne.

A borotválas nem túl jó dolog,mert másnap hamar mar ki is nő a szőrzet,ami viszkethet,aztán a borotválas után a szőrtüszők nyitottá válnak így fertőzést is könnyebb kapni(friss borotválás után egy sokak által igénybe vett strandon)a szörtüszők begyulladhatnak,kis pattanások keletkezhetnek vagy a szörők benőhetnek.

Jobb ha nem borotválod,elég ha csak jó rövidre vágod ollóval.


Ezek a piros pöttyök állandóan ott vannak vagy néha vannak csak ott?


De ha gondolod és félsz akkor menj el urológushoz,csak tb kártya,személyi kell.

2015. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fejezd be a borotválgatást,mert lehet hogy ettől keletkezett allergia is okozhatja .Az egészségedet ne áldozd fel a barátnőd kedvéért .
2015. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

58 % ment a zöld☺


A fagyú mirigy ha begyulladhat,az is úgy néz ki mint ha kis pattik lennének,magától helyre jön.


De a borotválás sok gondot tud okozni,pattanások,kiütések.

2015. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!