Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a makkomon lévő...

Mi lehet a makkomon lévő kb.2mm nagyságú dudor?

Figyelt kérdés

Üdv.


A barátnőmmel való elég hosszú szex után vettem észre a makkomon, amely akkor eléggé kidörzsölődött, és érzékeny volt, hogy egy kis piros dudor jelent meg. Nem fáj, nem viszket, nem mozdul el, nem fehér vagy ilyesmi, és csak egyetlen egy darab van belőle. Merev állapotban nagyobb, mint egyébként.


Mit tehetek ez ellen? Tudtok ajánlani valami kenőcsöt rá? Én a betadine-ről olvastam. Lehet, hogy a kidörzsölődés hatására alakult ez ki?


Köszönöm a válaszokat!


20/f


2015. ápr. 18. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Mit olvastál a betadine ról?
2015. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"A Betadine kenőcs a kórokozók széles köre ellen hatékony, fertőzések helyi kezelésére és megelőzésére alkalmas, kis vágott sebek vagy horzsolások, kis kiterjedésű égési sérülések esetén.

Javasolt gombás vagy bakteriális bőrfertőzések kezelése, valamint felülfertőzött bőrfekélyek és felfekvések gyógyítására is."

2015. ápr. 18. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan hol van az a dudor a makkon?
2015. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oldalt, középen kb.
2015. ápr. 18. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez biztosan nem gomba ,és nem is fertőzés .

Az új cipő is okoz a lábon hasonlókat,neked meg a sok ki.be mozgás okozta rá .Talán túl száraz volt a járat .

Neogranormonnal kenegesd .

2015. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!