Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanások hogyan állitsam...

Pattanások hogyan állitsam meg a számát?

Figyelt kérdés

Segítsetek 13éves vagyok és eléggé pattanásos az arcom és a homlokom és a fülem fölött.Egy nap minimum 9-13tuti hogy az arcomhoz érek.

Reggelente AXEval megmosom az arcom oldalt homlokomon is. Így nekem eléggé (nagyon elment az életkedvem)az önbizalmam romokban áll néha látom az osztálytársaimon is hogy úgy nézek rám mint ha valami ufo lennék.valami házipraktikát tudtok ajánlani? amivel tudom csökkenteni a pattanások számát?arclemosót is veszek ha kell!válaszokat köszönöm előre is



2015. ápr. 6. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szia axe helyett inkább aknesol krémet használj

privátba többet irok ha szeretnéd

2015. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretném előre is köszi
2015. ápr. 6. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos vagy, egy kozmetikus vagy bőrgyógyász lenne a legjobb megoldás.
2015. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem olyan rossz a helyzet de zavaró csak krémmel vagy ilyesmivel akarok megoldást találni.
2015. ápr. 6. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Kamaszkor kezdet határán vagy .Változnak a hormonjaid,és ettől vannak a patik,mitisszerek .Én inkább a kozmetikust ajánlanám ,mert az normálisan kitisztitja az arcodat.

Előtte felgőzöli,felpuhitja ,és minden nem oda valót eltávolít

Ne szégyelj elmenni,mert ide is be kell jelentkezni,és senki sem látja ,hogy kozmiban voltál .

Másnap viszont egy nagyon szép arcu fiúval találkoznak a csajok .

2015. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia!:) Nekem is ezzel voltak/vannak gondjaim...probalj meg minnel tobb vizet inni naponta es minnel tobbszor mosd meg az arcod tiszta vizzel..minimum reggel-este..csak tiszta vízzel..nekem ez nagyon segít. és persze, ne fogdosd az arcod mert fel viszed a bacilusokat...továbbá a fokhagyma is jó..mármint ha megeszed:D kitisztítja a véred és ez is segít egy picit... nem igazán hiszek a krémekben/gyógyszerekben...
2015. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de szerintetek garniel krém jó arclemosó és azt használom kozmetikushoz a szüleim nem akarnak vinni mert amúgy sem olyan az anyagi helyzetünk meg szerintük pénzkidobás Most reggel este le tömény szeszelem le az arcom
2015. ápr. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!