Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A farkamon pontosabban a...

A farkamon pontosabban a makkomon mi ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ha hátrahúzom a farkamon a bőrt ,a makkom alsó peremén ilyen kis dudor szerű apró cuccok vannak, pattanás szerű ,de attól sokkal kisebbek.És már nem is tudom mióta ilyen nagyon régóta.

Lehet ez ellen tenni?

Mert láttam már ,h valakinek meg tök szép sima az alsó rész.



2015. márc. 23. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nemtom nekem a fakomon van végig oanXD
2015. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Fordyce pöttyök, ártalmatlanok.
2015. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ki lehet nyomni de nehéz:O és ujranőXD
2015. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem szexuális jellegű kép !!!

Inkább egészség ügyi nyugi.


Tessék ez az:



[link]


Lehet ellene tenni vajon ?


Mi okozza ezt ?

2015. márc. 23. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
zsir mirígyek vagy mik. piszok sok embernek van ilyen. sajnos nekem is DE hála égnek annyira picik és halványak az én esetemben h csak centiröl észlelhető. szerintem ez a fiús változata a saláta puncinak :D v nem tom
2015. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3as badmeg :D :D

am magyarországon nem, de máshol le lézerezik, csak nem tom hol. hollandiában talán....

egyébként 1 gyakoris gyerek mondta h hintőpor meg mindenféle maszlaggal pár hét alatt eltávolította. csak addig nem nyulhatott magához. mindenféle bőrhámosítót hazsnált

2015. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
# 6 Hát annyit nekem nem ér meg ,h kísérletezzek különböző nem éppen gyengéd borfelületre való szerekkel.
2015. márc. 23. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:

A PPP pontos okát nem ismerik. Általában kamaszkorban vagy fiatal felnőttkorban szokott előjönni. Ártalmatlan és nem fertőző.

Az egyetlen biztosan hatásos módszer a lézeres kezelés. Ezt Magyarországon is végzik, de csak magánrendeléseken.

2015. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
páromnak van/volt, bőrgyógyászaton fagyasztották, azóta nagyon érzékeny ott neki, vissza se ment, inkább el van velük, zsírmirigyek.
2015. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Faggyúmirigyek, a normális biológiai variáció egyik formája, semmit nem kell vele csinálni. Ez olyan, mint a fül, cimpával, vagy nélküle, nagy vagy kicsi, kerek vagy hosszúkás stb.
2015. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!