Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe a péniszem mit tehetek?

Görbe a péniszem mit tehetek?

Figyelt kérdés
nem nagyon csak egy kicsit görbe de azért eléggé látszik . eddig nem volt rá panasz de engem még is zavar . van rá valami mód hogy ne legyen ilyen?

2015. márc. 18. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit görbe és szexnél nem akadályoz, akkor ne törődj vele! Sok fiúnak nem teljesen egyenes a pénisze! Az egyetlen megoldás a műtét, ha indokolt, de nálad valószínűleg nem az.
2015. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit,mert sokunknak ilyen,es ez igy van jol
2015. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne zavarjon a dolog! Hidd el nekem, a görbület a nőknél kis extra élvezetet is jelent. Én már csak tudom, hisz nő vagyok.
2015. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Ha soknak ilyen is ,mint írják,az téged nem vigasztal .Engem sem vigasztalna ,de az okot sem írják ,hogy mitől van ez .Igyekeztek gyorsan lerázni .

Orvost írnak,de azt már nem ,hogy mekkora kockázata van egy ilyen műtétnek .Barátkozz a gondolattal,ez már ilyen marad,és semmi hátrány nem szenvedsz ez miatt .

2015. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakd be satuba :DDDDDDDDDDDD
2015. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!