Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a hónaljam még csak ennyire...

Ha a hónaljam még csak ennyire szőrös, akkor kb mennyi idő, mire teljesen kinő és megerősödik? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

16/f



2015. márc. 3. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1-2 év.
2015. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2éven belül biztos lesz teljes szőrzet
2015. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy te nem is vagy szörös típus lehet hogy sose lesz szörösebb
2015. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De miért baj, hogy nem szőrös? Egyébként normálisan fejlett vagy?
2015. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy más területen szőrös vagy-e. Nem mondanám problémának 16 évesek ezt, nem aggódnék. Ha segítséget kérsz írj privátban, egészségügyben dolgozom.
2015. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak előny, ha nem szőrös...
2015. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én a helyedben örülnék. Én most 15 éves vagyok és már 2 éve borotválnom kell a honaljamat mert annyira szőrös. Ugyanez a helyzet az arcommal azt is már kell. Meg mikor en se voltam szőrös már vartam mikor lesz nekem is érett szőrzetem na de most meg már nem szeretnek szőrös lenni. Már most 15 évesen szőrösebb vagyok mint jónéhány felnőtt férfi. A hasam, lábaim, arcom, honaljam mindenem
2015. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szexy :)
2015. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

miért akarod, hogy az legyen?


én 32 évesen borotválom. (fizikai munkában dolgozok, nem lesz így nap végére olyan kanszagom)

2015. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon csupaszka,12-13 éveseknek van ennyi szőre sokszor.Lehet alapból nem leszel szőrös típus.


De nem kell a hónajszőrt borotválni,nem mindenki borotválja,európai fiatalok körébe nem is divat a csupika amikor tv-ben látok őket.


De ha a fanszőröd rendesen szőrös és korodnak megfelelő méretű,spermád is van akkor ne parázz,akkor minden oké.

2015. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!