Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pigmenthiány van a makkomon....

Pigmenthiány van a makkomon. Mit tehetnék ellene? Mit tegyek ha egy lányt ez zavarja vagy fél tőle?

Figyelt kérdés

Fehér folt a makkomon. Kb. 1 cm ármérőjű.

Voltam dokinál, csak annyit mondott, hogy nem fertőző és valószínűleg valami örökölt bőrhiba.

Nem rég jött elő és nagyon "hülyén" érzem magam. Mintha 5 centivel rövidebb lenne a péniszem, vagy nem is tudom, de úgy érzem így nem lesz partnerem.


Nincs barátnőm de tetszik egy lány. Mi van ha összejövök vele? Szerintetek zavarni fogja? Mit mondjak neki? Nagyon feltűnő helyen van a folt.


2015. febr. 28. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem fogja érdekleni!
2015. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz.Semmit sem kell mondani,és miért kellene magyarázkodni .Értelmes nő erre rá sem kérdez .
2015. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez ellen semmit nem tehetsz.
2015. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nekem ez nagyon kínos. Totál szarul érzem magam.

Elképzelem, hogy eljutunk a szexig és mikor előveszem meglátja és az fogja hinni, hogy valami nemi betegség vagy hasonló. Attól félek, hogy ha mondom neki, hogy pigmenthiány akkor csak az hiszi majd, hogy magyarázkodok.

Elvégre én sem biztos, hogy hinnék neki, ha venne valami a szeméremajkán és csak nyugtatgatna, hogy az csak sima bőrhiba.

2015. febr. 28. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ezen kár már most paráznod. Ellene nem lehet semmit tenni. Az őszinteség és a szerelem majd megoldja hidd el. Tanácsom mielőtt a szex lehetősége felmerül őszintén beszélj erről a pároddal. Ha őszintén szeret elfogadja és nem zavarja.
2015. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

SZAKMAILAG HITELES INFORMÁCIÓK A VITILIGORÓL. (Non-profit oldalak.)


MAGYARUL:


Vitiligo betegek és a betegek hozzátartozóinak országos, NON-PROFIT önsegítő közössége:

VITILIGO HUNGARY website

[link]


VITILIGO HUNGARY KÖZÖSSÉG zárt Facebook csoport:

[link]



ANGOLUL:


Nemzetközi, angol nyelvű alapítványok, információs oldalak:

[link]

[link]

2017. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!