Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen szindrómá (k) tól...

Milyen szindrómá (k) tól lehetnek fájdalmaim herékben ill. ágyék tájékon?

Figyelt kérdés

Enyhe visszerem van, először arra gyanakodtam, aztán elmentem dokihoz, aki szerint az tényleg enyhe nem kell vele semmit csinálni, azonkívül mindent rendben talált a heréimet, veséimet (UH-val vizsgált meg) a vizeletemet is.

Amikor aztán megkérdeztem h akkor miért vannak fájdalmaim, akkor azt mondta hogy ez fiatal férfiak esetében szokott lenni, és ez vmilyen szindróma (arra nem emlékszem h konkrétan melyik) tehát nem lehet ellene semmit csinálni.


Valaki tapasztalt hasonlót?

Kaptam cseppeket amiket akkor kell bevennem ha fájdalmaim vannak, bár nem mondhatnám hogy nagyon segíteni... esetleg tudtok vmi házi praktikákat vagy bármit amivel lehetne enyhíteni?

Amúgy akkor szokodt előjönni ha edzek vagy kemény fizikai munkát végzek, legtöbbször csak kellemetlen érzés nem fájdalom, de volt már olyan is hogy szűk boxer miatt intenzíven elkezdett fájni.



2015. febr. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem a boxer gatya miatt van .Nem értem miért mellőzi itt a korát.Ez a lányokra lenne jellemző inkább .

Az életkorból sok minden kiolvasható ez ügyben .

2015. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy tuti : nem a boxer miatt van.
2015. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

20F

nem mondtam h a boxer miatt van ez a bajom, de kb 1 hónapja az hozta elő, eddig ha voltak is fájdalmak általában 1-2 nap alatt elmúltak, vagy csak nagyon enyhék voltak, de mivel most nem enyhült 1-2 nap alatt, azért mentem el dokihoz.

2015. febr. 25. 19:45
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindig laza boxert veszek föl, de aznap épp nem volt tiszta, így egy régebbit vettem föl ami szűkebb volt. Napközben aztán elkezdett fájni a herém, aztán csak akkor enyhült amikor levettem a boxer.

Persze lehet h akkor sem ez váltotta ki, de nem is ez itt a kérdés, sem a lényeg.

2015. febr. 25. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Mérget vettem volna rá hogy ilyen fiatal vagy .Ez a 17-21 éves kor betegsége .Statisztika is van róla ,kb ez a korosztály 47 % át érinti.Ebből is azokat,akik erösen sportolnak .Az erőltetés nem tesz jót a lenti ereknek.Főleg a baloldali here vénája van a betegségnek kitéve .Ebben keletkezik az elzáródás,aztán visszahat a herére is .

Kialakult hereviszér betegség megszüntetésére csak műtéti megoldás van ebben a korban már .Szerintem a doki is csak adott valami,ezért van az ,hogy semmi hatását sem érzed .

2015. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szűk boxer egyébként sem egészséges viselet .
2015. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, és ennek amúgy van valamilyen pontosabb neve? Hogy utánna tudjak nézni.


Amúgy ahogy említettem eredetileg a visszérre gondoltam én is, de a doki amint meglátta mondta hogy ez nem műtetné meg, mert ez nagyon enyhe (még azt is hozzátette h neki nagyobb visszere van) és ha a doki se javasolja akkor inkább nem (a műtét is rizikóval jár).

2015. febr. 25. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Rákeresel,hereviszér kialakulása,gyógyítása .Van bőven írás róla .Ha már 40 en felül van a doki,elhiszem nem nagyon érinti a dolog.Neki nagy veszíteni valója nincsen .
2015. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!