Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a "Frotocort 1 mg/g" kenőcsöt?

Figyelt kérdés

Relatív fitymaszűkületem van. Arra lennék kíváncsi, hogy a fityma belsejére kell csak, vagy a külsejére is felvinnem vékony rétegben?

Valamint a fitymaféken is nyugodtan alkalmazhatom?



2015. febr. 13. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit fog ez használni,mert olvastam nem sok eredménye lett még kis gyerekeknél sem.Kend kivűlre,belülre,de gondolom ezután mindjárt húzkodni is kell,mert különben mitől tágulna .Fékre tuti ,hogy nincs hatással.Ott csak a műtét segíthet .
2015. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Ki írta fel neked ezt a kenőcsöt? Hogyan jutottál hozzá? Mert ez gyulladáscsökkentő. Tini koromban tele volt az arcom pattanással, arra írták fel nekem a Ftorocortot.
2015. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elmentem a problémámmal az urológiára és ott ezt írta fel nekem a doki. Én is utána olvastam ennek a kenőcsnek és sajnos tényleg nagyon kevés esetben válik be. Ha jól emlékszem akkor csak a betegek 10%-ának segített. Ha ez nem jön össze akkor marad a körülmetélés. Amit szeretnék elkerülni.

Most nincs előttem a doboza, de ha jól olvastam akkor tényleg alkalmazható jó néhány bőrbetegségre is.

De ezt csak orvos írhatja fel. Tehát vény köteles.

2015. febr. 13. 16:52
 4/5 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy ügyesen elírtam a gyógyszer nevét! Elnézést miatta.


A kenőcs neve Ftorocort.

2015. febr. 13. 17:00
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Megértettük, nyugi! Bárcsak mindenki ennyit hibázna a kérdése kiírásakor, mint te! Néha valósággal "nyomozni" kell az embernek, hogy megértse, mit akar a kérdező.
2015. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!