Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereproblémák. Ez így vajon...

Hereproblémák. Ez így vajon rendben van?

Figyelt kérdés
Bal oldalon az ondóvezeték és a többi dolog aminek mennie kell alulra csatlakozik és felül nem tapintható ki semmi. Talán a mellékhere teteje bár az is csak egy kis semmi a tetején mögötte meg semmi mintha a here hátulja is sima lenne pedig ott kéne lennie a mellékherének nem? A jobb oldalon pedig a vezeték felülre csatlakozik és alulra nem megy semmi. Ennek így kell lennie?
2015. jan. 20. 23:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Magyarul: Pont ellentétesek egymásnak.
2015. jan. 20. 23:13
 2/10 anonim ***** válasza:

A herék a születés előtt a hasüregben fejlődnek, majd onnan leszállnak a herezacskóba. Tehát mindkettő "felülről csatlakozik".

Te bal oldalon azt a vezetéket a herezacskódban érzed? Mennyi idős vagy?

Ami általában bal oldalon jelentkező elváltozás, az a herevisszér lehet. Bár az elmondásod alapján nem egyértelmű, hogy mire gondolsz. De ha valami szokatlant tapasztalsz, mutasd meg urológusnak!

A mellékheréd is biztosan a helyén van, csak nem sikerült kitapintanod.

2015. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Voltam urológusnál. Nem is véletlenül írok ide. Nem is szokásom.

Elméletileg én is úgy tudom hogy az ondóvezetéket felül lehet kitapogatni. Viszont bal oldalt úgy megy le, hogy alapból felül a hasnál lehet érezni a vezetéket, csak nem a here teteje fele megy, mint a jobb oldalt, hanem lefele

2015. jan. 20. 23:27
 4/10 A kérdező kommentje:
A legfőbb probléma evvel az, hogy ülő vagy háton fekvő pozícióba olyan szélre nyomódik és "összecsomosodik". Vagy fürdésnél.
2015. jan. 20. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
a mellékhere például mozog,így lent is lehet.
2015. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ilyet nem olvastam még hogy mozoghat. Érdekes dolog. Nem fixen ott kell lennie? Hisz a heréből jön ki és adott pontot csatlakozik.
2015. jan. 21. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:

A mellékhere egyben van a herével. Nem mozog attól külön.

Nem hinném, hogy bármi baj lenne, ha az urológus megvizsgált és nem talált semmit.

2015. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most én is csatlakozom a z előttem válaszolóhoz.

Nincs neked kutya bajod sem .Kicsit túl liheged ezt a dolgot .

2015. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát annyit mondott, hogy a mellékhere kicsit gyulladt arra írt fel gyógyszereket, mert az érzékeny. De az a baj, hogy csak alul tapogatta. Csak olyan borzasztó furán helyezkednek el bal oldalt a dolgok. Eddig nem ilyen volt. Nem is tudtam ennyire kitapogatni, most meg mindent kitudok mind két oldalt, aztán bosszantó, hogy a nap felébe azt nézem, hogy is van ez..
2015. jan. 21. 17:01
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak szemléltetésnek itt van egy kép:

[link]

Jobb oldali úgy van. Bal oldalt viszont a köteg lent van.

2015. jan. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!