Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit is jelent konkrétan, hogy...

Mit is jelent konkrétan, hogy "nincs leszállva a heregolyó"?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez pontosan?

Légyszi normálisan válaszoljatok.


2010. febr. 7. 16:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

erre még nem is gondoltam,hogy felcsúszhat a here.


Nem hallottam még erről az önvizsgálásról.

A suliban pedig szerencsére nem szokták megvizsgálni.

2010. febr. 9. 18:44
 12/13 anonim válasza:
hogy még repül!XD
2010. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Márpedig én ezt nem nevezném "szerencsésnek" hogy a suliban nem vizsgálják meg!

Hidd el, jobb ha egyszer önszántadból kibírsz ennyi kellemetlenséget, minthogy kényszerűségből kelljen kibírnod számtalanszor ugyanezt.


Jó, sokan rinyálnak, hogy így kellemetlen,úgy kellemetlen, (kényelmetlen) hogy a doki a golyóidat fogdossa, meg a fitymádat huzigálja, de elhiheted, hogy ennyi kellemetlenséget minden férfinak ki kell tudni bírnia a saját érdekében 1-2 évente 1x.

A mi szüleink mit szólhattak volna? Az ő gyerekkorukban meztelenül álltak sorba a gyerekek egymás mögött, a doki pedig egyenként állva vizsgálta meg őket, odalent is, mindenki szeme láttára. Na, akkor ők mit szóljanak? (Mondjuk az is igaz, hogy akkor kevesebb volt a fimózisos, meg egyéb nemi szervek nyavalyáitól szenvedő gyerek is, mint manapság.)


Üdv: EE

2010. febr. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!