Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk hozzászoktatása a környez...

Makk hozzászoktatása a környezethez?

Figyelt kérdés
Attól félek kiskoromban nekem nem foglalkoztak azzal a szüleim h hozzászoktasák a fütyköst a környezethez és ezért most minden érintésre, súrlodásra nagyon érzékenyen reagál (fáj), azt szeretném kérdezni hogyan lehetne ezt az érzést elmulasztani, hozzászoktatni a környezethez?
2010. febr. 6. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

>... kiegészítés

3.) Minden csöveléskor húzd hátra a fityeszt a fityegőn, a végén préseld ki az uccsó vizeletcseppeket a húgycsőből azzal, hogy húzogatod a fitymádat le-fel, majd a végén le7őleg megtörlöd, vagy megmosod. A lényeg, hogy TISZTÍTSD MEG A MAKKODAT a közte és a fityma között felszaporodott faggyútól ill. a vizelettel keveredett túrósabb állagú változatától: a szmegmától -- ami megköti a baktériumokat, meg a fertőzéseket és a fityma-makk gyulladásait idézi elő.

2010. febr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hosszú választ és a tippeket, megprobálom beszereztetni a szülökkel a cuccokat amit irtál, amúgy annyira már nem érzékeny szóval a zuhanyrozsát kibirom, és pl ha egy marék samponnal mosom meg afejét már már a kellemes határát is surolja, inkább akk érzékeny nagyon ha száraz, szóval, ha a zuhanyrozsát már kibirom akk lehet tényleg vmi gyuladás lehet?! hmm végülis ha minden probálkozás eredménytelen lesz akkor majd a doki megmondja, mi is legyen.


Kösz szépen még1szer EE!

2010. febr. 8. 16:14
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit, Pajtás! :-)


Azért majd írj egy visszajelzést némi idő elteltével vmilyen formában** (**ide a fórumra/**priviben), hogy mennyit változott/javult a helyzet, milyen tapasztalatokat szereztél a fent javasolt kúrával! Csak így tudok újabb infókra, tapasztalatokra szert tenni, az eddigi ismereteimet kiegészíteni, úgyhogy ha segítesz, azt megköszönöm.


Ha újabb infók, tippek kellenek, itt** megtalálsz...


Üdv: EE

2010. febr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nincs mit, majd idővel persze irok egy privátot h mi is a helyzet, még1szer kösz a tippeket!


Üdv.

2010. febr. 9. 16:01
 15/17 anonim válasza:
Hasonlo problemam van nekem is.Megprobalom en is ezt az 5letet.Koszi
2010. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
EE legyszi ezt is megnezed ilyen panaszom van nekem is,es nem tudom h mit tegyek http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2010. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

@ Utolsó!


Megnéztem a topikodat...

Ennyiből még nem derül ki számomra sokminden a problémádról!

Keress meg légy szíves >>priviben, és fejtsd ki benne jobban, részletesebben a problémádat! Okés?


Addigis ne aggódj, s FEL A FEJJEL! ;-)

Üdv: EE



@ KÉRDEZŐ!

Veled mi újság? Van változás/javulás??

2010. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!