Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszerem lehet?

Boyka6969 kérdése:

Hereviszerem lehet?

Figyelt kérdés
kb 2 eve eszre vettem a ball heremen olyat mintha valami fura burokba lenne vagy nemis tudomm ilyen rizs szeru dudorokkal teli valami ott van korulotte ... :/ es nem tudtam akkor meg h mi lehet gondoltam ez nem nagy dolog . majd el mulik .. es el kezdtem olvasgatni utanna es allitolag ez hereviszer... azt is olvastam higy ez mellet nem lehet edzeni megeroltetni magad de viszont en 2 eve edzek egylso evbe rendszeresen minden nap de mar csak ritkan .. es szeretnek tudni errol mindent .. ha ezehet a bajom ... es hogy a spermam az mennyire rosszabbodik tole lehet e gyerekem .. mindent szeretnek tudni.hallottam h mutettelehet javittani azhogy zajlik ? altatással ? vagy csak erzestelenittes .. es az lenzbe kerul ? koszonom a normalis valaszlkat . 16/f bocsi helyesirasert ideges vagyok

2014. okt. 29. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kellene mutatnod urológusnak, mert magától nem fog elmúlni!

A herevisszér tünete, hogy a here vénái kitágulnak/megvastagodnak. A leírásodból nem igazán lehet megmondani, hogy erre gondolsz-e.

2014. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fájdalomról nem írtál,pedig ehhez az is társul. Nem is gyenge fájdalmak lépnek fel .Ha csak körülötte van ,akkor összehúzódott izom szalagok .A műtét lezajlásáról ezért nem is írok .
2014. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még sosem fájt! ax ha megutottem magam veletlenul . de az elis mult egy nap alatt. 1 az erek is olyanok ahogy le irtad
2014. okt. 29. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlzott folyadék van benne és ezt érzed. Menj el egy urológushoz, mert ő biztosan megtudja állapítani, hogy van-e valamilyen probléma. Magán urológust ajánlok, mert te sem leszel kényelmetlen helyzetbe annyira, főleg ha elsőnek mész, és várnod sem kell időpontra sokat. Félned nem kell, bemész felfekszel az ágyra felhúzod a polodat, letolod a gatyádat, és 2 perc alatt végignézi.És így legalább te is nyugodtabb leszel és nem fogsz idegeskedni, azon, hogy mi a problémád. De ha a herét teljesen körül veszi valami akkor lehet ez is:

Leírás, csak hogy ne kelljen keresgélned:


A herét körülvevő burkok között folyadék szaporodik fel, herevízsérv (hydrokele) alakul ki. Mindkét oldalon előfordulhat. Kialakulásában szerepet játszhat a mellékhere gyulladása, vagy sérülése, de néha nem ismert a kialakulás oka. Fő tünete a herezacskó feszes, fájdalmatlan duzzanata, nagyra növekedve akár a mozgást is akadályozhatja. Ultrahangvizsgálattal jól elkülöníthető a többi hereduzzanattal járó betegségtől, így a gyulladásoktól, a daganatoktól és a heresérvtől.


A vízsérv kezelésében megpróbálható a folyadék tűvel való leszívása, de ez a legtöbb esetben a hereburkok folyadékkal való újratelődésével jár. Végleges megoldást a nyílt műtét jelent, melynek során a folyadékot tartalmazó hereburkot eltávolítják. A műtéti eredmények jók, a panaszok rövid időn belül megszűnnek.

2014. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kbb 70% hogy hereviszerem van ... ez mennyiben folyasolja be hogy lehet e gyerekem?
2014. okt. 30. 11:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!