Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy 15-évesen...

Nagy jozsi 1999 kérdése:

Miért van az hogy 15-évesen 7-CM a péniszem álva?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 00:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A magasságodnak ehhez semmi köze .Igazából a következő 2 év lesz amikor a nemi szervek fejlődése rohamosan beindul .
2014. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

a magasságod azért hoztam fel,mert vannak olyan 15-16 évesek ha itt olvastál biztos találkoztál már velük akik nagyon alacsonyak voltak,és mint leírták nem simán alacsonyak hanem olyan kinézetűek is mint egy 11 éves kisgyerek,na náluk az kiderült hogy sokszor van még szőrzetük sem volt,vagy alíg pelyhesedtek és kicsi is volt a nemiszervük,de amint nőttek,és végre elkezdtek férfiadosni mindent behoztak,tehát bizonyos esetben és bizonyos korig a magasság is döntő tud lenni.Ezt hidd el nézd meg hogy akik 15 évesen 155-160 cm magasak azok fizikálisan jó 80%-ékban egy 11-12 éves gyerekkel egyeznek meg.



Orvosilag is ezért van a 16 éves kor mind fiúknál,mint lányoknál meghatározva hogy addigra nemileg érettnek kell lenni lés szőrzetnek is meg kell jelennie,ha nem edokrinoloughosz szokták hormon vizsgálatra küldnei a gyereket..

2014. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja, hát ez gáz

15/F

2014. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mármint nem gáz hanem szar helyzet

Előző válaszadó vagyok.

2014. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy úgy mérted le ahogy kell? Egyébként ne aggódj, ha valaki igazán szeret azt nem fogja érdekelni, hogy mekkora van Neked! Még simán nőhet egyébként, lehet hogy nem fog sokat, de szerintem még fog, szóval nyugi!
2014. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!