Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen lógva a péniszem 6...

14 évesen lógva a péniszem 6 cm mereven 10 cm. Az jó?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy jó vagy nem jó. Ebben a korban minden méret megfelelő, mert mindenki más ütemben fejlődik!

A következő néhány évben pedig még rengeteget növekedsz és változol, ezért ne aggódj!

2014. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van akinek felnőtt korában is ekkora, nem nagy méret, de valószínűleg a tied még nőni fog.
2014. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyenlőre pisiléshez használod,ahhoz meg extra jó.
2014. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2014. szept. 8. 18:51
 5/11 anonim válasza:
én még nem vagyok 13 és már 14 centi hosszú de ne agodj ez még nva akinek felnött és ekkora ez a kis pénisz a közepes átlagos 14-16cm nagy 20cmneked különben hús péniszed van nem tudom tudod e a 2öt neke vérpéni simán6 mereven meg 14
2014. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ebben a korban eltérő módon fejlődnek a fiúk,és még igen sokat fejlőshetsz.


Akik kisebb növésűek azoknak gyakran még kisebb a péniszűk és eléggé kisgyerekes külsejű akár,és van hogy alíg van még szőrezetük.


Tehát milyen magas vagy?

Van fanszőrőd és ha igen mióta?

Van spermád már?


De a te korodban eleve a fiúk jó sok cm-t oda hazudnak ha a péniszükről van szó,nem kell nekik mindent elhinni.Ebben a korban 5-14 cm-ig bármi lehetséges.


Az átlag a 9-14 cm általában.

2014. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van szőrzetem kar,láb az régebb óta, arc is van 1 éve. 167 cm vagyok:)
2014. szept. 10. 22:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Spermám is van.
2014. szept. 10. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig akkor nem vagy későnérő,hiszen van spermád és fanszőrzeted is.Akkor két verzió lehetséges az egyik hogy kicsit később fogsz fejlődni,férfiasodni,tehát később fog megnőni a nemiszerved.A másik verzió de ez is később fog kiderülni hogy akár vérpéniszed is lehet(de szerintem csak később fogsz fejlődni és megnő a péniszed ernyedten is nagyobb lesz és mereven is,csak várnod kell még egy kicsit) hogy van a hús és a vérpénisz,a hús pénisz az lankadtan is nagy és ha feláll akkor pár cm-t nő,tehát 10-12 cm ha ernyedt és ha áll akkor 15 cm lesz.

A vérpénisz meg az amikor ernyedten elég pici 5-7 cm felnőtteknél is és ha áll sokszorosára nő 15 cm-re.



Mereven mind két pénisz 15 cm,de lankadtan az egyik elég picinek tűnik ennyi a különbség.

2014. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2014. szept. 12. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!