Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here, herezacskó alatti...

Here, herezacskó alatti lüktetés mitől lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Nem fáj, de kellemetlen. Foci edzés után szokott jelentkezni, de nem mindig. Csak fekvő helyzetben érzem.

Szoktam teniszezni utána semmi. Lánytól nem kaphattam el, mert egy ideje nincs. De semmi baj nincs a merevedésemmel. Mitől lehet? Lehet a fáradság? Vagy hogy nem jó alsógatyát hordok? Vagy a kemény talajtól? Vagy ez valami komolyabb betegség is lehet? Orvoshoz kell - e ezzel mennem?



2014. szept. 4. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tudok segíteni. Mert nekem a zacskó alatt csaj szokott lenni és az is nagyon lüktet. De nagyon jó.
2014. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet. Életet mentettél!
2014. szept. 4. 22:50
 3/7 gömbicica ***** válasza:

itt valami hasonló kérdésre válaszolnak

[link]

2014. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gömbicica ***** válasza:

[link]


szintén ilyesmit taglalnak.


Azért nem kell ám kétségbe esni!!! Le van irva sok minden!

csak mint tájékozódási pont irtam a linket.


Ha nem marad el a fájdalom, urológushoz szerintem nem kell beutaló (a lakóhelyedhez tartozó rendelés biztos taglalja, hogy milyen szakrendelés beutalóköteles. nézd meg az intézmény honlapján)

2014. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez azért más. Neki fáj. Nekem egyáltalán nem, csak kellemetlen. De megy a zöl.
2014. szept. 4. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a péniszed töve lüktet, azt érzed, vagy ott egy ér
2014. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a peniszedet erzed luktetn.
2014. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!