Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kemény fizikai munkát végzek....

Kemény fizikai munkát végzek. Mit tudtok ajánlani ha már nem érzem a kezem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szinte minden nap 12órázok. hentes a szakmám,és már nagyon fáj mindenem. Leginkább a karommal van a nagyon nagy baj. mostanában minden nap ugy ébredek h nem érzem a karjaim,leginkább amivel többet kell dolgoznom. hangyákat érzek,nem birom mozgatni,hajlatban is nagyon fáj. tudom eléggé meg van erőltetve. mit tudnátok ajánlani. tudom h el kéne mennem vele orvoshoz. de azon kivül?

2014. aug. 28. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Váltott hideg-meleg vizes fürdő, vagy borogatás, szaunázás, masszázs, gyulladáscsökkentő hatású kenőcsök, illetve gyógyszerek. Egyes élelmiszerekről is leírják, hogy jótékony hatásúak, a bennük megtalálható gyulladáscsökkentő, antioxidáns vegyületek révén. Ilyen például a meggylé, az almalé, az almaecet, és a különböző ásványi anyagokat tartalmazó pezsgőtabletták.
2014. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a környezetmben akinek asszem csontvelőgyulladása van, (takarítás, sorba mennek tönkre a csukló, alkar)mindig be van fáslizva
2014. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket. a csontvelőgyulladás is jó ötlet. utána néztem,az is lehet az oka a fájdalomnak. :) igy könnyebben megyek el dokihoz is.
2014. aug. 28. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
szeritem hagy ott ezt szakot az egészség fontosabb
2014. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom nem a kezeddel van a gond,hanem a nyaki gerinccel .Porckorong kopás kezd kialakulni,Azt az idegszálat éri a nyomás ,ami a kezedbe vezet .Ettől vannak

az izomfájdalmak is.Változtatni kellene a munkán.Már lehet kapni Iszapos lóbalzsamot,és azzal esténként bedörzsölni,maszirozni.Az orvos biztosan fizió terápiát irna,gyógyfűrdővel

2014. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A meleg-hideg viz a legjobb a verkeringesnek. Meg prsze vannak kremek. Jobbulast
2014. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

elmúlik, multivitamin sokat segít meg a nyújtás

nekem az edzéstől szokott néha előjönni.

2016. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!