Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális h már az egész arcom...

Normális h már az egész arcom "pihés " 14 évesen?

Figyelt kérdés
a hasam is olyan és félek h nagyon korán kezdek szőrösödni...a lábam az márszőrös de az minden osztálytársamnak is de a hastól meg az arctólo félek ... normális h ilyen korban már elkezdett szőrösödni?

2014. aug. 27. 17:35
1 2
 11/17 szamo77db ***** válasza:
Csak az arcodat borotváld, máshol ne!
2014. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
OTT se?
2014. szept. 6. 00:11
 13/17 szamo77db ***** válasza:
OTT se! Férfiasabb látvány vagy szőrösen! Jobban bejössz a lányoknál.
2014. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ez a te korodban teljesen normális........koránérő vagy??örülj neki .....legalább vannak előnye:)) a hasadat nem javaslom mert az úgy jó......ha az arcod pihés,és zavar akkor borotváld,de az sem szükséges
2014. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez a koromban normális ?
2014. szept. 6. 18:23
 16/17 szamo77db ***** válasza:
Igen, normális. Volt egy barátom, nyolcadikban már rendszeresen borotválkozott. Én meg gimi harmadikban kezdtem el. Rendben van minden, nyugodj meg!
2014. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem normális... Én most leszek 15 de nekem már a mellkasom is szőrősödik... Az arcom már vagy egy jó éve borotvalom mert már nem csak sima pihe, hanem borosta, a hasam időnként rendberakom a hascsíkot és a mellkasom borotválom rendszeresen mert elég feltűnő a sok csupasz gyerek között a borostás mellkas

14/f

2016. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!