Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszeret érdemes múttetni...

Herevisszeret érdemes múttetni az első stádiumban?

Figyelt kérdés

Vagy elég ha bizonyos dolgokat megteszek a súlyosbodása ellen? Ha igen, mik azok? Testépítésre vonatkozó terveimet nem szeretném feladni.


16/F



2014. aug. 19. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

A kialakult here viszérnek csak a műtét a gyógymódja .

Ez aló csak a csecsemőkor a kivétel .A megerőltető sportolás meg egyenesen az előidézője .Nem véletlen,hogy a statisztika szerint a fiúk 17-21 év között,47 % kapott viszeret.Ez mind sportolt valamilyen szinten .

2014. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megmuttetem magam most, akkor kesobb nyugodtan sportolhatok, ugye? A heg nem fog fajni futasnal meg ilyenek, ugye? Bocsi, hogy nem irok ekezeteket, telefonrol irtam. :)
2014. aug. 19. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem minden herevisszeret kell műteni igazából,ez a visszér súlyosságától függ.Keress meg egy szakembert és mutasd meg neki.Urológushoz mehetsz egyedül is,nem kell beutaló,a helyi kórházban ingyenes.


Akinek herevisszere van annak jobb ha fecskét hord mert az megtámasztja a heréket vagy valami hasonlót mondtak egy műsorban.


Honnan tudod hogy herevisszered van?

Csak azért kérdezem mert volt olyan akinek nem volt herevisszere,csak eresebb volt a pénisze és azt hitte az van neki.Van aki a vékony hajszár erekről gondolta azt,és közben kiderült neki is csak olyan kis erecskéi vannak minstmásoknak.

2014. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak és ő megmondja hogy kell e műteni vagy sem,ha kell akkor a teljes gyógyulást meg kell várni addig nem sportolhatsz.
2014. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az,amikor a herét kell műteni ezért.Mondhatnám azt is az már nagyon súlyos változat.

A here vénájáról van szó,pl a balé a vese alatt csatlakozik derékszögben egy másik vénához. Ezen a szakaszon szokott az elzáródás létrejönni.A műtét is a has alsó részén van .

2014. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam urulógusnál, de más problémával és akkor mondta, hogy herevisszerem van, de sokmindent nem mondott róla, csak hogy 1 év múlva újra megnézi, nincs-e baj.Sajnos azt nem mondta, én meg nem kérdeztem rá, hogy miket kéne kerülnöm, és mik azok, amikkel súlyosabbá tehetem. Pl.: én most szeretnék elkezdeni foglalkoznia testépítéssel, nem tudom, hogy ez mennyit rontana rajta. Lehet,hogy ha nem kezdem el, akkor soha se kell majd műtenem, viszint ha elkezdem, akkor műteni fogják akár 1 éven belül? Ilyen kérdéseim lettek volna, mert így tudnám mérlegelni a dolgokat. Talán egyszerűbb, ha mindent csinálok, aztán ha kell műteni akkor kell, ha nem, nem, minthogy semmit se sportoljak.
2014. aug. 19. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd akkor kérdezz rá az orvosra,ha azt mondta hogy megnézi egy év múlva akkor jelenleg nem olyan mértékű hogy műteni kellene ezért nézi majd meg jövőre,mert van akinek nem romlik,de fecskét szokták mondani hogy az jó,mert megtartja a heréket.Akár telefonon is rákérdezhetsz erre.


Ha a google-ba beírod orvostudakozó akkor ott más urologushnak is fel tudsz tenni kérdést ezzel kapcsolatba.


Telefonon kérdezd meg a dokit.

2014. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!