Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez betegség vagy normális?

Kamucsoki1 kérdése:

Ez betegség vagy normális?

Figyelt kérdés
A herémen van az egyik oldalt egy ilyen kékes nem tom mi.Az normális?Meg a hímvesszőm jobb oldala nagyobb van egy ilyen kiálas nem tom le írni mi az de nagyobb.
2014. aug. 9. 16:40
 1/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2014. aug. 9. 16:42
 2/9 anonim ***** válasza:

Látatlanban ezt nem mondja meg senki, és inkább orvosnak mutogasd.

A kék nemtommi lehet egy ér, a hímvessző meg nem mindenkinek teljesen szimmetrikus.

De mondom, inkább orvosnak mutasd meg, ha bizonytalan vagy.

2014. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez igen, ez aztán a korrekt leírás. Hát figyelj, "nem tom" mi az.
2014. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamo77db ***** válasza:
Fordulj orvoshoz! Nincs értelme itt találgatni.
2014. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hereráknak mennyi az esélye egy 14 évesnél?
2014. aug. 9. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem tünete hereráknak. A hererák a 15-35 éves férfiak körében a leggyakoribb.
2014. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már keztem agodni de azért le írom érthetöen.A herém fellet van egy ilyen kékes csómó szerüség mintha kötélet rakná egy másra puha.De szeritem az ér de nem vagyok biztos benne.
2014. aug. 9. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen az ér lehet,ebben a korban soknak el kezd eresedni a pénisze,azt láthatod.másnak is van.


Hererákod tuti nincs,annak más tünetei vannak.Sőt ha fürdsz és a golyóid elkezded átnyomkodni még kis csomószerűt is érezhetsz az a mellékheréd lesz.:-)

2014. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Ne beszéld be magadnak, hogy rákos vagy! Ha pedig nem tudsz ettől a gondolattól szabadulni, fordulj orvoshoz. Megvizsgál és tudja majd, hogy mi a teendő!
2014. aug. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!