Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik ezek a kiütések a péniszem...

Mik ezek a kiütések a péniszem felett? (kép lent)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt leborotváltam a szőrt, aztán tegnap ránézek és csupa ilyen kicsi piros pötty mindenhol, mi történt, kipattogzott? El fog múlni?


[link]


2014. aug. 9. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmúlik. Nem puhítottad fel eléggé a szőrt, vagy nem volt elég éles a borotvád, azért lett ilyen. Kicsit viszketni fog meg fájni.
2014. aug. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már most viszket, meg fáj, de köszi igen a világ legszarabb borotváját használtam.
2014. aug. 9. 03:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Huhh.. emlékszem nekem is ilyen volt, tökre megijedtem mikor borotválás után ilyen lett, viszketett is mint a fene!

Aztán 3-4 nap után elmúlt, de addig vakaróztam mint egy kutya, hülyének is néztek.. :D


Elvileg azért lehetett, mert nem volt lefertőtlenítve utána rendesen, vagy a borotva nem volt a legjobb.

2014. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kend be fenistillel.Kicsit hűsíti.
2014. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ne borotváld le,nem egészséges,és a borotvát fertőtleníteni kell mert pattanások lesznek a péniszen és még fertőzést is kaphatsz,sőt amikor leborotválod megnyilnak a szőrtűszök és könnyebben lehet vízben is fertőzsét kapni.


Nem is férfias látvány a csupasz pénisz,férfiak ki is cikiznének ha meglátnának csupasz pénisszel,ha sok a szőr akkor ollóval vágd csak rövidre,valami fazonra.

2014. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
még valamint nem is éri meg leborotválni csupaszra,mert másnap már úgyis kinő a szőr és szépen bújik elő és még viszket is.Nem is férfias,a kislányok,meg nők csupaszok már a 12 éevseknek is van szőrük
2014. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Próbáld meg abba hagyni a borotválást, ha nem javul, fordulj orvoshoz!
2014. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!