Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van az ha all a peniszem...

Miert van az ha all a peniszem nem tudom felhuzni a bort? (De ha nem all akkor fel tudom)

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg relatív fitymaszűkületed van vagy a fitymaféked rövid! Mutasd meg urológusnak!
2014. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Na és.. ez ilyen nekem 30 évesen akkor se lehet felhúzni, hogy ha nem áll
2014. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha 30 évesen kezeletlen fitymaszűkületed van, az egyéb - mentális - problémára is utal.
2014. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy ne rántsd fel, mint a kollega. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..
2014. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mennyire nem tudod? Valameddig azért megy? Mi történik amikor megpróbálod hátrahúzni?
2014. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

fitymaszükület,lehet hogy otthon tudod még tágítani,a lényeg meleg vízben minden nap,mondjuk fürdéskor kezd óvatosan hátrahúzogatni a fitymát és ha már merev a péniszed folytasd hiszen ekkor van vele baj és pár hét alatt ha szerencsés vagy akkor merven a péniszedről könnyebben és hátrébb tudod majd mindig kicsit húzni a fitymát.


ha nem válik be menj el urologushoz,nem kell beutaló hozzá,nagyon fiatal illető is elmehet egyedül,a helyi kórházba ingyenes a vizsgálat,csak a rendelési időt kell megnézni.


Ilyen enyhe esetben lehet kapsz rá szterodikos krémet,vagy ha műteni kellene akkor sem kell metélni,ha ezt akarná az orvos közöld vele hogy a metélést minden áron el akarod kerülni.Van fityma plasztika és bemetszés is,ekkor csak lazítanak a fitymán de nem vágják azt le.


De menj el urologushoz minnél előbb.

2014. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ha nem all akkor teljesen feltudom huzni..es ha all akkor olyan haromnegyed reszig tudom felhuzni..
2014. aug. 3. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
És túl szoros a fityma nyílása, ezért nem megy tovább, vagy feszül alul a fitymafék, és azért?
2014. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez nagyon enyhe szűkületnek tűnik. Nem vészes első olvasatra, szerintem. Talán házilag is meg lehet oldani.
2014. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
es ha mondjuk rovid a fitymafek akkor azzal mit lehet csinalni ?
2014. aug. 5. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!