Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igaz az ha egy férfinak a...

Igaz az ha egy férfinak a lágyékát, vagy a hasának az also részét erös ütés éri akkor az impotenciát okozhat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában nem.

Láttál már profi boxot?

2010. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem hiszem hogy impotenciát okozna, de az biztos,hogy k*rvára fáj
2010. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, de meghalhat. nem vicc, komolyan. egy idegi reflex miatt nagyon erős trauma, fájdalom, mondjuk heretrauma szívmegállást okozhat.
2010. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem,de impotens nem elhet töle senki,ugye? (köszi szépen az eddigi válaszokat is)
2010. jan. 11. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még a suliban volt egy bunyó, és hát ha jól emlékszem úgy volt, hogy befogta a nyakamat, és vagy 2x a tökömbe térdelt. Nem tudom leírni, mennyire fájt. Ez már vagy 5 éve volt, azóta is egy ilyen lila füst alakú forma tart a heréimtől egészen a hímvesszőm végéig.

Mindenesetre impotens nem lettem.

Egyébként én kick boxoltam is, és rengeteg ütést, rúgást kaptam véletlen, vagy direkt ott lent, de szerencsémre még működik.

Persze most már jobban vigyázok rá. Beszereztem egy szuszpenzort is, és ha akármilyen focizgatás, vagy bármilyen olyan sport van, amiben számíthatok ilyesmi balesetre, akkor a szuszpenzor rajtam van.

2010. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!