Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiütéses lettem a dezodortol!...

Kiütéses lettem a dezodortol! Mit tegyek? 13/F

Figyelt kérdés
Vettem egy Nivea Men dezodort (invisible) mert már nagyon szagos voltam mikor izzadok. Két nappal az első használat után kiütések jöttek ki rajtam. Mitől? Jobban járnék egy más márkával? Vagy inkább egy spray-es dezodorral?

2014. júl. 27. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás vagy erre a fajtára. Mosd le a bőrödről és ezt a fajtát inkább ne használd tovább! Válassz helyette másikat! Ha gondolod, keress olyat, ami érzékeny bőrre van!
2014. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzékeny lehetsz vmi vegyszerre ami benne van, próbálj ki más fajtát..
2014. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a benne lévő anyagok irritációt váltottak ki a bőröddel érintkezve. Ezek az anyagok lehetnek: alkohol, és egyéb kémia összetevők. Ajánlanám neked az Old Spice Whitewater-t ami nekem nem irritálja a hónaljamat. Nekem amitől nagyon viszket a hónaljam az az Adidas Cool and Dry 78h. Olyat ne vegyetek mert egy vacak és nagy fehér nyomokat hagy. Ami még jó az a Vichy de drága is. Old Spice az olcsó és jó.
2014. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2014. júl. 27. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Sanex golyós deo valamelyik változatát ajánlanám, nem tudom, itthon lehet-e még kapni.
2014. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetevők listáját, valamelyikre túlérzékeny vagy.
2014. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Én is jártam így, hogy égett, viszketett a hónaljam egy spray használata után. A bőrgyógyászaton azt mondták, használjak valami mást, mert arra allergiás vagyok, amit épp használok. Lehet elkezdeni a próbálgatást neked is. Nem olcsó mulatság, arra készülj fel!
2014. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!