Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van velem? ,15/f vagyok és...

Hollywood99 kérdése:

Mi van velem? ,15/f vagyok és a pénisz méretem csak 8-9cm felállva! De ami még durva hogy olyan mint hogyha az egyik herém egy kicsivel keményebb lenne!

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 53kg.
2014. júl. 21. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolom valami gond is lenne nálad . Vedd figyelembe tested arányait,és főleg azt,hogy most léptél abba a korba

amikor minden testrészed gyors növekedésnek indul .

A herék meg nem egyformák,sem súlyra ,sem nagyságra Te egy átlag fiú vagy ,semmi idegeskedés .Te is eljutsz oda ,ahova mások .

2014. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,és azon izgulok,hogy az egyik herém kicsit mintha keményebb lenne,ennél ne gyanakodjak hererákra?
2014. júl. 21. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyanakodsz hererákra, érdemes önvizsgálatot végezni, majd elmenni a háziorvoshoz / urológushoz.

Önvizsgálat: ülj le kényelmesen, lazulj el és körkörösen masszírozd a golyóidat.

A rákra utaló tünetek:

- kemény csomó a here elülső vagy oldalsó felszínén,

- fájdalom vagy kellemetlen érzés a herében vagy a herezacskóban (a hererák - hasonlóan a többi daganatos betegséghez - korai szakaszában nem okoz komolyabb fájdalmat!)

- szokatlan különbség a két here között (általában csak az egyik here rákos),

- nehéz vagy húzó érzés a herezacskóban,

- tompa fájdalom az alhasban, ágyéktájon vagy a herezacskóban.

A rák esetében sem fordul elő mindegyik tünet, ezért érdemes az orvossal kivizsgáltatni, hogy biztosra menj.


15 évesen még normális a 8-9 cm, ahogy az első válaszoló is írta. A hossznövekedés 18-19 éves korig eltarthat, de ez attól is függ, hogy korán vagy későn érő típus vagy.

2014. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Ezek közül,semelyik tünet sem jelentkezet nálam,és megvizsgáltam,de csomó sincs.
2014. júl. 21. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak későnérő vagy (tehát ha nem olyan rég kezdtél csak szőrősődni ilyesmik)és most kezdesz majd el 1-1,5 éven belül majd igazán fejlődni,még nem vagy túl magas sem és valóban nem valami nagy a péniszed,de nem mindenkinek lesz eleve nagy a szerszáma.Az átlagos férfi méret amúgy 12-16 cm .Tehát pár cm és eléred.

MÉg nem kell aggódnod.

Ha félsz és aggódsz mert a here keménysége sem jelent semmi még akkor egyedül is elmehesz a helyi kórházba ingyen vizsgálatra,nem kell beutaló se,csak a rendelési időre kell oda menni és ennyi..

2014. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!