Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg vannak olyan emberek...

Felnagy Zoltán kérdése:

Tényleg vannak olyan emberek akik tizennégy évesen meg nem érettek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 21:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Öcsém a tízennégy éves és érdekli ill. aggódik a szentem... :) az apukánk 192 szóval... :D ezzel nincs gond... öhm... Az utóbbi időben mintha mélyült volna a hangja... Előváladék... Szerintem van, én is későn érő voltam, akkor már nekem is volt...
2014. júl. 17. 19:46
 12/14 anonim ***** válasza:

NÉzd akkor magasra nőhet meg,mert apukátok is magas és ha van előváladék meg fanszőr akkor nincs miért aggódnia,az előváladék már annak a jele hogy nem sokára nemileg is érett lesz.


A legfontosabb van neki fanszőre?

Ha igen akkor az nagyon jó.


Milyen magas amúgy?

Tudod akik kisebb növésűek gyakran később is érnek kicsit.

De az nem baj ha még nincs spermája.


Nyugi,csak várnia kell neki még egy kicsit és minden oké lesz.

2014. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

1. kérdés: van

2.: 170, +-5 centi...

2014. júl. 18. 18:15
 14/14 anonim ***** válasza:

A fanszőr az már jó jel,de a +_ 5 cm nem mindegy 170 cm magasság esetében,hiszen egy 175 cm magas már egész magas,de 165 cm meg nem túl magas.


De 14 éves fiúnál a 165 cm sem olyan alacsony,viszonyt 15 évesen már annak számít mert akkor kezdnek megnyúlni a srácok és 176-180 cm magasra nyúlnak.

2014. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!