Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez vajon mitől lehet?

Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hipohonder vagyok, és picit pánikbeteg is.. vessetek meg ez van... nagyon félek pár napja fáj a jobb herém, megnéztem magamnak, a tetején, ahol a mellékhere van azt hiszem ott picit jobban meg van dúzzadva, eléggé kellemetlen, nem tudom a herém ugyan olyan de én nagyon félek, szerdán megyek orvoshoz vele, de nagyon félek hogy valami here daganat és rettegek, nagyon rosszul vagyok.

Nem tudom mit csináljak ha igen, ez a legrosszabb rémálmom. Mnintha ott valami viszér lenne vagy nem tudom..


2014. júl. 4. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerdán elmész az orvoshoz, megvizsgál és kiderül, hogy mi okozza. Addig biztosan idegesíteni fog, hogy vajon mi a probléma, mennyire súlyos, stb. Lehet, hogy a diagnózis tudatában sem fogsz megnyugodni, ez a hipochondria. Arra fogsz gondolni, hogy igen nincs baj, de mégis ott van az a 5-10 vagy x százalék... A hipochondriáddal is foglalkozz! Röviden: sokkal egyszerűbb a testi történéseinkkel lekötni a figyelmünket, mint a lelki fájdalmakat, konfliktusokat megélni, kezelni.
2014. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!