Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk amelyikőtök szokott...

Fiúk amelyikőtök szokott szoláriumozni meztelenül vagy boxerban fekszel be a gépbe?

Figyelt kérdés

kort is írjatok légyszi

köszönöm

17F


2014. jún. 2. 17:06
 1/6 anonim válasza:
Feküdj inkább a napra ;)
2014. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamo77db ***** válasza:
Én még soha nem szoláriumoztam, úgy hogy nem tudom. Az biztos viszont, hogy a természetes napfény jobb lenne!
2014. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A meztelen szolizás nem károsítja a heréket?
2014. jún. 3. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

A szoli tulajdonképpen az egész bőrödet károsítja, nem kifejezetten a heréket. Ezt hol olvastad? En meztelenül szoktam.

20/f

2014. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meztelenül,akkor már a fenekem se legyen fehér,az is barnuljon.Már voltam 5 vagy 6 alkalommal,de nem nagyon járok,kíváncsigából mentem.


Amikor szoliba mész barnulni,megbeszéled a szolit üzemeltetővel mennyi időre mész be ,vagy a szolit üzemeltető kinntről állítja majd be a megbeszélt időt,vagy kapsz majd érmét amit te dobsz bele a gépbe amikor már levetkőztél(mert kb 1 percre rá a gép be is kapcsol,ahova én megyek az érmés és ha végzett,lejárt az idő akkor hangosat kattan és el is sötétedik,meg van óra is ahol látod hogy mennyi idő van,van ami a percet mutatja,van ami 40ről számolvissza,tehát ha 10 percre mész akkor 30 kor lesz vége az egésznek) de a szoliba ahova mész,ott ahol a gép van minimum van szék ahova a ruhád le tudod tenni, senki nincs rajtad kívül bennt.


Azért írtam le mert lehet kezdő vagy még.Ha akkor mész először akkor szólj az üzemeltetőnek hogy most vagy először és akkor majd elmond mindent.

2014. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Természetesen meztelenül. Egy kis nudizás mindenkinek kijár:D 17/f
2015. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!