Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor állok neki fejlődni?

Mikor állok neki fejlődni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.De nem nézek ki annyinak.10-be járok,de a legtöbben 8.-asnak néznek.Ha megkérdezik,hogy hányadikas vagyok,félek megmondani.CSak 165 centi magas vagyok.Úgy nézek ki,mintha csak 14 lennék.

2014. máj. 31. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Későn érő vagy ,de nem maradsz így .
2014. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem te írtál ki egy csomó kérdést hogy megnőhetsz e 180 cm magasra?

-Akár igen,akár nem nehéz erre válaszolni.


Az hogy milyen magasra nőhetsz attól függ hogy kb milyen magas az apukád.


Tehát milyen magas az apukád?

A fiúk kb akkorára nőnek vagy magasabbra mint az apjuk.

Pár kérdés,azt írtad alacsony vagy,de mikor kezdtél el szőrősődni(ha alíg 14 évesen akkor későnérő vagy kicsit) és van már spermád,és kisfiús vagy már nagy fiús a bréd?(ha kis fiús akkor későnérő vagy már szinte biztos)


De ha magas az apukád akkor még megnőhetsz csak lehet hogy az ugrás szerű növekedés nálad 17-18 évesen fog csak bekövetkezni,de meg kellene kérdezned apukádat hogy ő mikor kezdett el megnyúlni.

2014. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nemiszervem nem emlékszem mikor kezdett szőrösödni,de pl.az arcomon csak mostanában kezd megjelenni a nagyobb szőrzet.A hónaljamon kb.olyan 15 éves korom után.Spermám már régóta van.14,5 évesen volt először magömlésem,de pl.hokizásnál már jött 12 évesen is.Apám olyan 10 centivel magasabb.A papám is kb.ekkora.Ezzel a kisfiús nagyfiús brével nem tudom mire gondolsz.
2014. máj. 31. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi

én 18 évesen sem néztem ki szerintem 14-nél többnek

2014. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis fiús bré nézd ha állva alíg 10-11 cm az nem nagyfiús például erre gondolok,.

Meg gondolom láttál már általános iskololás kinézetű péniszt meg felnőttes kinézetű péniszt.Na egy 16 évesnek már felnőtt méretű és kinézetű pénisze van.

Azért kérdeztem erre rá,mert sokszor akik alacsonyabbak és kicsit később érnek,azoknak bizony van hogy akár 16-17évesen is csak akkorka a péniszük és úgy is néz ki mint egy általános iskolásé.


Hát nem sokára bele kellene húznod a fejlődősbe mert valóban olyan 7-8 osztályos magasságával rendelkezel.Az hogy 15 éves korod után volt csak hónaj szőrőd az elég későt jelent,mert 13-14 évesen már bőven szokott lenni,sőt van akinél már 12 évesen látszik.


Fanszőr meg átlagosan 12-13 évesen már van,akinek ennél később azok kicsit későnérők.


Még kell nőnőd,de valószínűleg csak 17 évesen fogsz nyúlni.

2014. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 14 éves koromra leálltam a fejlődésbe mindenhol.

168-170 cm magas lettem.

14 cm a péniszem.


Most 27 éves szűz vagyok ezek miatt. Utálom apámat mert megcsinált, az is alacsony nincs 170 cm.


Ha nőttem volna még 10 cm akkor mondhatnám ,hogy átlagos vagyok, de nem . Megálltam.


16 évesen teljesen depressziós lettem ez miatt. Tudtam hogy már nem fogok nőni. Azóta csak rosszabb lett a helyzetem, teljesen aszociális lettem ,kerülöm az embereket.

Péniszem meg csak rátesz egy lapáttal ha az 2-3 cm nagyobb lenne az már jó lenne...de az se nőtt.


Mondtam apámnak hogy mertél te gyereket csinálni ???


Minden nap egy nyűg számomra a magasságom miatt.

2014. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!