Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valaki egész életében...

Ha valaki egész életében nagyon sokat szexel/ maszturbál, okozhat valamiféle betegséget? Prosztata stb?

Figyelt kérdés

már 8 éves korom óta önkielégítek, mostanában szexelek.


a kérdésem az hogy ha ezt naponta /2 naponta csinálom kb 50 éves koromra lehet ebből valami baj?



2014. máj. 24. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Max ki égsz..át vitt értelembe..
2014. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem,a dolog pontosan ellenkezőleg van .Hasonló kérdésre a következő választ olvastam,urológus adta fiúknak .

Most alapozzátok meg a jövőbeni, nemi szerveitek működését.

Ez nagyon kihat az idős korra is .Most szoktatjátok hozzá a nemi szerveket a munkához.Azért vannak ,hogy dolgozzanak .Lusta fiúknak lustán is fognak dolgozni,illetve idős korban alig már .Példaként a sportolókat hozta fel.Fiatal korban lehet az izmokat is

erősiteni,a testet formálni .Ahogy az edzés megszünik ,esik vissza a teljesítmény is . 50 éves korban aztán lehet menni intim tornára is .Koromnál fogva igazolhatom a dokit,bár akkor én nem tudtam igy kell csinálni.Én sem voltam lusta gyerek,de ma sem .Igaz,ebben a korban már egészség megőrzés céljából kell ezt nagyon gyakran csinálni .

2014. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A prosztatarák megelőzésére a legjobb módszer a gyakori ürités .

2 voltam .

2014. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szextől semmi bajod nem lehet, ha nincs más, súlyos betegséged, de arról talán tudnál. Nem 50, csak 35 vagyok, de 20 éve élek mindennapi szexuális életet, és még nem jelentkeztek mellékhatások, maximum az alváshiány :)
2014. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!