Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért húzódik hátra a bőr a...

Miért húzódik hátra a bőr a makkomról?

Figyelt kérdés
Emlékszem hogy régen a teljesen takarta a fityma a makkom, aztán kb már csak úgy félig de most már szinte egyáltalán nem. És a makkom olyan kicsit ráncos kezdett lenni. Mit tudok ez ellen tenni? Vagy aki hasonló helyzetbn van priv. pls.

2014. máj. 5. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
sorvad el ... biztos megátkozta valaki :)
2014. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
állati vicces vagy. de komolyan. tökre röhögök
2014. máj. 5. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Arra gondolsz, amikor merevedésed van? Bár nem teljesen egyértelmű amit írsz, de szerintem csak annyi történt, hogy kisebb korodban még teljesen befedte a fitymád a makkodat, aztán jött a serdülőkor és a péniszed mérete, arányai megváltoztak. Az, hogy merevedéskor vagy akár lankadtan a fitymád nem fedi a makkot, még nem feltétlenül rendellenes. Egyik férfi/fiú pénisze sem egyforma! Vannak olyanok is pl, akiknek a fitymája a makkon még túl is lóg.
2014. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem csak merevedéskor nem. sose fedi. és makkom fura ráncos kezd lenni
2014. máj. 5. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Régen más volt,mert fiatal voltál .Mos meg 70 vagy ,és ilyen lett.Kor meghatározása nélkül hogy lehet valamire is válaszolni .Az orvosnál is az első,a kor.
2014. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Sokaknál előfordul, hogy a fityma amikor előretolják, begyűrődik maga alá, így rövidebbnek tűnik. Ha közben megnő a pénisz (mert pubertás alatt így marad a fityma, mert a tulajdonosa nem tudja, hogyan kell rendesen előrehúzni), akkor előfordulhat, hogy a péniszhez relatíven rövid lesz felnőttkorban.
2014. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és hogy kell rendesen előre húzni?
2014. máj. 5. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészt figyeld meg, mit csinál amikor előretolod, az alapján jobban látod, hogy pontosan hol is romlik el :) Az egyik amit szoktam csinálni, hogy rágördítem a mutatóujjamra még a makk mögött és úgy felhúzom, és akkor jobban fed, mint ha csak simán előretolom
2014. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát megpróbáltam de nem nagyon ment. nem pontosan értem asszem
2014. máj. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!