Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres ondó? Mit csináljak?

Véres ondó? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este amikor a barátnőmmel voltam véres volt az ondóm

de ma amikor haza értem megnéztem hogy tényleg az volt-e.(önkielégítéssel)de most már nem volt az.

Szerintem biztos én voltam a véres nem a barátnőm.



2014. márc. 23. 11:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem verseny és őszintén s z a r o k rátok csak segíteni akartam...de leírom, hogy megértsétek ti is: 39 év alatt egyszer sem volt véres az ondóm, nemhogy 10 alakalom után menni csak orvoshoz... Bár megérdemelnél egy jó kis prosztata vagy hererákot a nemtörődömséged miatt.
2014. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De bocs ha egyszer sem volt neked akkor honnan tudod hogy milyen?
2014. márc. 23. 13:42
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező azt nem írtad,volt e rajtad gumi óvszer.Ha abba

véres az ondód,akkor egyértelmű a dolog.

Ilyen egyszerű ez .A nők sok esetben bevérezhetnek az aktus során is .Ha nálad egyszer van ilyen,akkor utána is kellett volna hogy legyen,arról nem is beszélve,a véres ondó távozása fájdalmat is kivált .

2014. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem volt rajtam de amikor kivettem akkor nem volt véres
2014. márc. 23. 19:27
 15/18 anonim ***** válasza:

oké, hogy mérges vagy és oké hogy segíteni akartál, ez teljesen rendben is van, de akkor se kívánj senkinek ilyeneket, még az ellenségeidnek sem. ez nem szép dolog. abban egyetértek veled, hogy ne várjon 10 alkalmat, de ha többet nem véres az ondója, akkor az lehetett bármi, akár egy szimpla felszíni sérülés is, ami vérzett. nem kell egyből rákra és gyulladásra gondolni.

persze ha többször is előfordul, hogy véres az ondója, akkor menjen orvoshoz. különben még az sem tudjuk mennyire volt véres a kérdező ondója.

2014. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon szerintem
2014. márc. 23. 20:02
 17/18 anonim ***** válasza:

Első kérdés: szteroidokat használsz?

Második: Miért nem mész el dokihoz, ha ennyire be vagy parázva? Nem kell neten a sok hülyeségre hallgatni, indulj meg szépen a dokihoz, ne várj x alkalomra...!

2014. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már nem olyan egyáltalán
2014. márc. 25. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!