Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy működik az urológia?...

Hogy működik az urológia? Kell valami beutaló? MÁV vagy kórház?

Figyelt kérdés

Elmúlt időszakban zuhanyzás után önvizsgálatnál a herém alján feltűnt valami. Úgy gondoltam, hogy mellékhere, de a jobb oldalit valamivel nagyobbnak érzem és kicsit csomósabbnak. Lehet, hogy vak lárma, de szeretném megnézetni és letudni, hogy csak vak lárma. Remélem. Nem akarok szólni anyámnak, nem akarom, hogy parázzon. Hova menjek? MÁV-rendelőbe voltam már és korházban is a prosztata nagyobbodásom miatt. MÁV jobb lenne mert reggel már mehetnák és beérnék a suliba. De, oda kell előjegyzés? Ha nem vagyok mávos is mehetek?

18/f


2014. márc. 13. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy urológiára sem kell beutaló,de hogy a MÁV osba mehetsz e nem tudom .A betegfelvételnél mindent megmondanak .
2014. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!