Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Először borotválás "ott"?

Először borotválás "ott"?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt először borotváltam le, eddig csak vágtam. Most már mindig nagyon erős lesz vagy egy alkalomtól még nem vészes?
2014. márc. 6. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A borotválástól az ezzel kapcsolatos kutatások szerint nem erősödik a szőr. Ez csak egy tévhit! Nem nő gyorsabban és több sem lesz (a bőr alatt található szőrtüszők száma adott és a borotválás a szőrtüszőt nem érinti) . Hogy ki mennyire lesz szőrös az genetikai tényezőktől függ és nem a borotválás gyakorisága befolyásolja.
2014. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 alkalomtól nem vészes, de erősödik attól is.. én ollóval vágom, sokkal egyszerűbb :)
2014. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne borotváld,mert 1-2 nap múlva már jön is elő a szőr,nem is férfias látvány,egy nyilvános zuhanyzóba ha férfiak vannak ott meg is szólhatnak érte,és ha nem tartod rendesen tisztán a borotvát kis pattanások is lehetnek a péniszed felett,meg is vághatod magad.


Bőven elég ha ollóval jó rövidre,valamilyen fazonra vágod.Akkor a férfias forma is megmarad.

2014. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért szólnák meg?
2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!