Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet? És ha valami...

Mitől lehet? És ha valami hajhullás a gond, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Elég régóta a jobb oldalalom van egy 2x3 cm kopasz folt, ami nem is annyira kopasz. Néztem már és kb. olyan a hajam ott mintha baba haj lenne, rövid és ritka.Távolrol látni azt a foltot a hajamban. Nem tudom mitől lehet. Légyszives, mondjátok el mitől lehet ez.Ídegesít,és nem is túl szép.

2014. febr. 25. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e valamilyen gyulladás a szervezetedben, sokféle oka lehet gombától kezdve, egy rossz fogig bármi, (epehólyag, hormonális, nőgyógyászati, autoimmun betegségek, stb.) menj el a háziorvoshoz, vagy bőrgyógyászhoz.
2014. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Előző jól írta, és lehetőleg ne próbálj rá semmilyen helyi "hajnövesztő" csodaszert. Azok rendszerint csak a genetikai hajhullást kezelik(kezelnék) és többet ártasz vele, mint használsz.
2014. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ketteske nem jól tudja, pont hogy a genetikai hullás ellen nem lehet mit tenni max hajbeültetés. Nyugodtan használhatsz helyileg is pl Varga vagy Gerovital hullás elleni hajszeszt, de táplálékkiegészítőt is. Ártani egyik sem fog. Mindenesetre a foltos kopaszodás gyulladásos gócra utal. Vizsgáltasd ki. Fogászat, labor vérkép. Utána már könnyebb a kezelés. Kitartást hozzá, mert nem könnyű feladat a visszanövesztés.
2014. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de csak ez az egy folt van, és igazából nem is kopasz mint mondtam, és nem is hullott ki a hajam, legalább is sehol nem láttam nyomát. Egyszerűen nagyon régóta ott oldalt, inkább hiányos a hajam.
2014. febr. 27. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta a kérdezővel
2020. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!